May 2010

SBC Classic začala!!

29. may 2010 at 14:54 | Carrie22* |  Soutěže
Ahoj! Chtěla bych vám jen napsat, že na našem soutěžním blogu http://bh-photo-shows.blog.cz jsou pokyny pro porotce classiců a fotky soutěžících, takže můžete začít hodnotit (porotci jsou Natka a Tinkerka) ale hledáme ještě jednu porotkyni aby zastoupila za Arabku, kdo se tady do komentu přihlásí první, ten bude porota, ale nesmíte mít v kategorii classic žádné koně. Stačí napsat jen že chcete být porota. Hodnocení posílejte na tesarova.carrie@seznam.cz ale ještě před tím si přečtěte pokyny a samozřejmě si prohlédněte fotky soutěžících. :o)
Jinak ceny zveřejním až budou všechny kategorie vyhodnocené.
Zatím páá. Dneska tu moc nebudu, mám hodně práce na čtenářský deník.
.x
© Carrie22
Foto- WHR Polaris

Denní novinky z ranche- dneska konečně hezky!

28. may 2010 at 21:07 | Carrie22* |  News on the ranch
Ahojky!  Chtěla bch vám zase po (dlouhé) době napsat nějaké ty novinky. Dneska bylo konečně hezky, celé dopoledne akorát podě odpoledne byla taková menší přeháňka a bouřka. Doufám, že teď už to hezké počasí vydrží :)
Koníci se mají fajn. Dneska dopoledne bylo hezky tak Dara s Kylie trénovaly a Laura objížděla nějaké pacienty, jako vždy. Dara a Kylie potom vzaly Justu a Poliho na takovou menší vyjížďku do přírody. Justě se to moc líbilo, dokonce i Políkovi. Ale Chili měl dneska nějak obvzlášť zlobivý den. Celý den kopal do dvířek boxu, dvakrát šlápnul Lise na nohu když ho chtěla osedlat a ještě k tomu pořád řehtá a řehtá... Tahoma s Palomou jsou na tom furt stejně, vedou řeči o hříbatech. Nikdo je už nevydrží poslouchat a s hříbaty to stejně ani nehne, už nebudu vypisovat všechny jejich rošťárny jinak by z toho byl snad 2 metrový článek. xD Na ranchi, jak jsem už někdy psala vládne FD šílenství. To nejvíc podporují arábci - Justa, Poli a Nuty. Hříbata jsou nešťastná, že asi nepojedou na FD, ale kdo by je tam chtěl? Jenom by otravovaly ostatní koně. Všichni se už moc těší a já pomalu začínám rozmýšlet scénku. To by bylo k ranchi asi všechno.
(c) Carrie22
Foto- náš Polík s Darkou na jízdárně, sedlo je od Peťi:)
.x
Já se mám docela dobře, s nemocí to už je lepší :) Dneska jsem vám chtěla nahrát 1. díl Lilly, ale s tímhle našim starým modemem to asi neudělám, protože vždycky když je nahraných už 80% z videa tak to spadne. Za chvíli sice zas naskočí, ale na youtube se ukáže chyba a musím nahrávat znova. Zase se nahraje skoro celé (kolem 70-80%) a pak to zas spadne...a tak to jde dál, zkoušela jsem to asi 5 krát. Takže fakt nevím jak to sem mám dát.
Taky bych už pomalu měla začít přednastavovat články na prázdniny. Moc tady nebudu (ale to asi nikdo), ale ranch pozastavovat nechci. Zítra, poku bude hezky půjdu fotit a udělám nějaké profily Breyerů. Budu sem dávat i Mini Whinnies, MHS zruším a budou prostě patřit na tento ranch.
© Carrie22
Foto- Naše WHR Lucy na stromě xDIkonky

28. may 2010 at 18:30 | Carrie22* |  Blog&Me
Takže, konečně jsem udělala všechny ikonky pro SRka. Já vím, že tam před tím byly jiné, ale jde o to že nám nějak nefunguje Photoshop a tak jsem je musela udělat v Photofilteru, jsou sice jednoduší ale řekla bych, že i hezčí než ty předchozí. Snad jsem na někoho nezapomněla, když tak se koukněte do menu :)
Everlinet
Moni
Tinkerka
Wella
Ginny
Steeple
liška
Appa
Aja98 a Mili.x

Avatars - Appaloosa 0.1

28. may 2010 at 14:16 | Carrie22* |  Grafika
Tak mě zas nějak chytla ta grafika xD No prostě jsem si hrála a vytvořila jsem 6 avatarů s koníkama plemene Appaloosa, z toho 2 jsou s BH (konkrétně Impress Me Shannon a DZ Weedo) a ostatní jsou s živými koníky. Snad se vám líbí. Kopírujte pouze se zdrojem!!!
.x
(c) Carrie22
(c) Carrie22
(c) Carrie22
(c) Carrie22
(c) Carrie22
(c) Carrie22
.x

Našli se rodiče naší Justy a matka Chiliho!

27. may 2010 at 16:23 | Carrie22* |  News on the ranch
Ahoj! Tak zas píšu jenom krátce, skvělou zprávu! Naše Justadream našla rodiče na SSR a jsou to SSR Huckleberry Bey a SSR Sue! Tím pádem má Justa už i dvě nalezené sestry - RHD Just Dream (u Tinkerky) a RP Elegance (u kiiki). Pokud máte na ranchi nějakého potomka těchto koní, dejte vědět a já si je zapíšu jako sourozence.

No a další věc - našli jsme matku Chiliho - taky na SSR. A je jí SSR Intuition! Chiliho otec je totiž taky ze SSR - to je SSR San Domingo, ale o něm jsme věděli už dřív.

Moooc děkujeme Appě, že nám pomohla najít rodiče! Fakt mooc díky, App!
.x
Chili
WHR Chili - (c) Photo - Carrie22

Zase ten zatracený Pc!

26. may 2010 at 11:55 | Carrie22* |  Blog&Me
Ahojky, jsem zase tady i když na chvilku, jsem nemocná a musím ležet... Chtěla bych se vám jen strašně omluvit, protože nám poslední dobou padá počítač, měla jsem takovou radost, když jsme ho opravili a už je to tady zas. Tak se moc omlouvám, už asi třetí den se snažím nahrávat fotky do Spring Breyer Competition, aby mohlo začít "kolo Classiců" ale vždycky když to pracně nahraju, počítač spadne a musím všechno z mailu kopírovat znova :o( A ještě k tomu vám ani nemůžu udělat ceny za Tradi..Jistě to chápete, otevřu si Photoshop, s něčím se půl hodiny dělám, pak to spadne a musím začít znova, taky by vás to štvalo...Takže fakt promiňte, já nevím co s tím dělat. K SRkům taky moc nechodím, klidně si mě vymažte a nebudu vám to vyčítat. Musím jenom doufat, že to bude lepší a pokoušet se tenheten Pc zas opravit...
Taky musím napsat, že pozastavuju nábor SR...Už mám SR dost a ani nestíhám dělat všem ikonky a diplomy co jsem vám slíbila, ale pokud by někdo strašně chtěl být SR a jeho ranch se mi líbil a třeba bysme už na minulém ranchi byli SR...tak nějaké vyjímky klidně vezmu. I když to že nejste SR neznamená, že sem nesmíte chodit :)
Všechna SRka s odkazy na vaše ranche přidám zatím do rubriky "All SR" tak se když tak koukněte jestli tam jste x)
.x
Little star :o)
Foto- naše malá Starinka (WHR Little Star) na stromě- je foceno do: The Story of a foal Lily, kde hraje Cavallského lesního koníka xD Brzy tu bude 1.díl příběhu, jen co to nahraju na youtube :)

Ahojky!

24. may 2010 at 13:21 | Carrie22* |  News on the ranch
Ahoojky! Píšu vám ze školy protože dopisujeme Eskalátor (takové testy na Pc) CHtěla bych se vám mooc omluvit,že jsem tu nebyla. V sobotu jsme byli v Praze a v neděli mi nějak nebylo dobře...takže to ani nešlo...ale teď už je to lepší, navíc nám odpadla čeština a VKO kvůli těm testům takže je to super! Dneska až příjdu domů, udělám SRkům ještě nějaké diplomy atd.
Breyeři se mají skvěle, na ranchi zase zavládlo FD šílenství (po kolikáté už ?xD), ale snad už se koníci dočkají..
Musím končit, zatím pááá!
.x


Novinky - aneb Carrie po dlouhé době píše o životě na ranchi

19. may 2010 at 15:42 | Carrie22* |  News on the ranch
Ahojky všem co sem chodí xD Už jsi ani nepamatuju kdy jsem naposled psala nějaké novinky a tady na WHR se toho děje docela dost, tak napíšu aspoň něco zkrácené abych vás nenudila :o)
Takže, copak se děje na ranchi? No, začnu s hříbaty. Pokud to chcete vědět, to "řádění" je ještě neomrzelo, tím hůř pro celý ranch. Všechny koně už ty dva rošťáci (Sindy a Twilight) pěkně štvou. Dali se ještě dohromady se štěňaty...to si nedovedete představit. Oni totiž napovídali štěňatům něco o upírech a ty se jich začali bát a pak nwm, jestli jim něco řekli, najednou se štěňata začaly kamarádit se hříbaty a vyvádět s nimi ty všechny rošťárny, např. asi před týdnem se v noci vloupali do sedlovny a nadělali tam hrozný nepořádek. Naneštěstí Kylie zrovna spala vedle v klubovně a tak když slyšela zvuky, šla se tam podívat a pěkně se vyděsila. Holky ji totiž ještě nestačily informovat o štěňatech. xD No a náš malý Punťa s Bellou( štěňata) se vymlouvali že je tam poslaly hříbata pro nějakou lahvičku s nějakým lektvarem nebo nečím takovým xD a když chtěla Tahoma z hříbat dostat co to bylo samozřejmě ji nic neřekly... I když si nejspíš z pejsků dělali legraci protože tam žádná lahvička nebyla xD
.x
Táák to jsem se rozepsala o štěňatech a hříbatech  a teď ještě něco o životě našich koníčků... Ti se moc dobře nemají protože tu prší, no ale zase mají radost protože nemusí tolik trénovat, Dara je v dešti šetří xD Asi nejlíp se má Polaris, poslední dobou si celý čas povídá s Nutym, vedle kterého má box , Justa ho už zase tak nezajímá, ale jí to nevadí. Koníci se totiž zase stěhovali, už se těším až budu mít nový pokoj(teď předěláváme celý byt) a až budou mít koníčci konečně každý své místo. Tak tedy jak jsem psala o Justě, teď má box vedle Tahomy a Palomy. Myslím že si kobylky spolu rozumějí, jsou to super kámošky. Justa už ani nechce hříbátko kvůli těm rošťákům a Tahomě je moc líto, že je z jejího malého Twilla takové zlobivé hříbě, ale jediné co tady může dělat je čekat až je to přejde.
.x
Zaměstnanci se teď mají docela dobře. Pokud by to někdo nevěděl, máme zase novou posilu. Kylie a Austina. Jsou to nejlepší kamarádi už od základní školy a oba se věnují koním. Kylie se hned seznámila s holkama - Darou, Laurou a Lisou a myslím že z nich budou dobré kámošky. Austin s Kylie jezdí hlavně western a tak začali učit i Lisu, která z toho měla velkou radost. Kylie se hned jak přišla na ranch zalíbil jeden koník - Chili, na tom teď nejvíc jezdí a myslím že i Chilik si ji docela oblíbil :)
.x
Pááni, docela dlouhé novinky. Jenom bych chtěla dodat, že  v neděli mám narozeniny, sice nedostanu žádné Breyery, ale něco na živé koně - určitě přilbu, chapsy, rukavice a možná ještě něco...I tak se těším xD Jinak začala jsem dělat diplomky, v rubrice SR teď má diplom Ginny a Tinkerka a ostatním dodělám podobné jen co budu mít trochu času. Taky bude SBC classic, na soutěžní blog ještě napíšu něco porotcům...Ikonky SR jsem udělala, sice nic moc ale ke mě do menu to stačí, prosím koukněte se jestli tam každý má ikonku se svým oblíbeným koníkem s odkazem na ranch, když pod tím kliknete na "All SR" tak tam je seznam všech SR (přezdívek a ranchů), jinak až budu mít čas udělám vám klidně i klikačku na ranch.

Tak a teď už musím jít. Napsala jsem toho dost, pokud vás to nebaví nemusíte číst, ale byla bych ráda za komenty:)

PS: Na fotce je naše Justa na jízdárně.
.x
(c) Carrie22 - WHR

Others

19. may 2010 at 14:43 | Carrie22*
others

EVALUATION HORSES - Hodnocení koníků

HORSES ARE WRITING - Koníci píšou aneb Koňský kecálek

INTERWIEWS - Rozhovory

ADVICES - Rady

GRAPHIC - Grafika

PHOTO - Fotogalerie

DESIGN - Designy tohoto ranche

PROJECTS - Naše projekty - povídky, filmy, komixy na pokračování...

OTHER - To co nepatří k ranchi..


© Carrie22 - White Horse Ranch 2009 - 2010Ranch

19. may 2010 at 14:42 | Carrie22*
ranch
HISTORY - Historie White Horse Ranche
ANIMALS - Zvířecí obyvatelé
PEOPLE - Zaměstnanci a jezdci
AREAL - Areál ranche
© Carrie22 - White Horse Ranch 2009 - 2010