KONEČNĚ ZASE TADY! :-)

29. june 2010 at 20:04 | Carrie :) |  Blog&Me
Ahoojky, všem co stále chodí na můj ranch! Oznamuji vám, že se konečně vracím, protože PC už funguje. Sice tu zatím nemám žádné grafické programy (takže nedělám žádné designy na přání atd.) ... Mooc se mi po vás stýskalo lidi a jsem strašně ráda, že sem zas můžu. Doufám že jste si mě nesmazaly ze SR, je mi moc líto že jsem nemohla obíhat... Teď sjem sice zase zpět, ale newm jak to budu o prázdninách stíhat a moc článků tu nečekejte.. Když je venku hezky tak radši jdu se psem a nebo někam ven. Navíc ještě děláme podlahy a v celém bytě budeme malovat, pak sestavovat nábytek.... Někdy teď možná pojedeme do Trutnova (máme tam byt) a potom někdy v srpnu ( myslím 3.7 -10.7) jedeme s tetou do Krkonoš na chatu a pak je Fun Day!! 8o)

Já se taak těším! A zítra je poslední školní den - výzo xD Už víte co vás čeká? Já budu mít asi 3 - 4 dvojky, určitě z matiky, zemáku a angličtiny a možná i z fyziky (přesně ještě nevím) ale dárek už je tady a mám ho i rozbaleného! Je to Akhal a je úžasný! Dneska jsem ho fotila tak sem ty fotky asi zítra dám. Neberte toto prosím jako chlubení :o) Na FD už jsem našetřila dalších 500 Kč na dalšího koníka a ještě něco dostanu k svátku, takže to bude supéér! Jenom si nějak nemůžu zvyknout na to, že příští rok půjdu už do sekundy( to je jako 7. třída).. To to utíká...no, má to aspoň výhodu, že nebudeme na škole nejmladší...ale stejně... všechno to tak rychle utíká ...mám pocit, že jsem nedávno dělala zkoušky na gympl... No tak já už radši půjdu, ještě mrknu na SSR a pak se jdu koukat na TV ... Přeji vám hodně štěstí na zítra!
Páá

© Carrie22
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Everlinet Everlinet | Web | 29. june 2010 at 20:30 | React

Je super že jsi zase zpět!Škoda jen těch programů.Já si tě nesmazala.Výzo už dávno mám.Určitě budeš mít pěkné!Lepší jak já teda daleko :) Vy ste všichni gympláci..Božínku :)
Já jdu taky do 7 :)
Gratuluji!Se máš!

2 Wella Wella | Web | 30. june 2010 at 12:04 | React

-Bezva,že jsi zpět!
-Taky jsem častěji venku než na PC.
-Jo,je super,že už je konec školy!Už bylo na čase :-)
-Super,tak to máš pěkné známky!Já mám samé 1 :-)
-Taky chci jít na GYMPL ze 7.třídy,ale nevím,nevím

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement