July 2010

My Dream Horse - Úvod

30. july 2010 at 13:06 | Carrie22 |  My Dream Horse
My Dream Horse
Ahoj! Právě jsem u tety! Bohužel tu nemám fotky a tak jsem se rozhodla psát povídku...

Název: My Dream Horse (můj vysněný kůň)

Postavy: Bela, Laura, rodiče, trenérka, Viky, Nina, Katka, Alica, Lauřini rodiče atd.

Koně:Stella, Blackie, Orion ...

O čem to bude?
14ti letá Bela bydlí v Praze a chodí do třídy s Laurou ze Slovenska, která tam přijela s rodiči kvůli nějakému obchodu a má se zase vrátit zpět na Slovensko. Bela má velkou radost, protože Lauru od prvního okamžiku nesnáší. O prázdninách se Belini rodiče jen hádají. Rozhodnou se poslat Belu na koňský tábor , na ranch poblíž Žiliny. A tam se potká se svojí nepřítelkyní Laurou! A ještě k tomu má Laura učit Belu jezdit! Stanou se z nich kamarádky? Nebo se budou dál nenávidět?
To se dočtete už brzy v My Dream Horse!






Řecko 0.1 - Chili u moře

28. july 2010 at 22:31 | Carrie22* |  Fotogalerie
Toto je prvá část fotek z Řecka. Nevím kolik bude mít dílů, ale fotek je dost. Máte se na co těšit :)
Tak tedy fotky...Nejsou podepsané, protože je ich (i s ostatními) fakt moc a trvalo by mi to strašně dlouho. Pokud fotku skopírujete, poznám to. Proto vám radím dopredu, nedělejte to. Stejně nevím k cemu by vám byli. Taky předem omlouvám kvalitu některých fotek a překlepy v článku...

Grécko Olympic Beach 2010 155
Grécko Olympic Beach 2010 156
Více pod perexem

Koonečně doma!

26. july 2010 at 11:24 | Carrie22* |  News on the ranch
Ahojky! Takže, včera večer jsme přijeli domů! S sebou sem vzala nakonec Chiliho a jela i jeho majitelka Laura a samozřejmě naši dva SM. Koníkům ani Lauře se nic nestalo, dojeli v pořádku akorát jsou z cesty trochu unavení. Já mám velkou radost, protože mám dneska svátek xD, sice nedostanu žádné Breyery ale aspoň nějaké peníze na ně a tak si koupím na FD :) V Řecku jsem fotila, co se dalo. Až rodiče nadávali, že mám plný foťák Breyerů. A na pláži na mě všichni lidi tak divně koukali xD a jeden Řek dokonce zastavil auto a šel se kouknout co to tam fotím xD No každopádně v Olympic Beach asi moc sběratelů není... Pokusím se teď hodně psát na ranch, ale není to tak jednoduché, pořád děláme byt...Dneska ale ještě jdeme slavit babiččiny narozeniny (měla je 23.7.) a musím jí něco ještě koupit takže mě tu nečekejte. Když tak až večer... a natáhnu do PC všechny fotky z Řecka :)

Jsem zpět z hor a zase odjíždím...

13. july 2010 at 10:38 | Carrie22* |  Blog&Me
Ahojky! Tak, včera jsme přijeli z hor...Bylo tam krásně. Kerča lítala jak šílená. Byli jsme na Luční Boudě, pak na Černé hoře a v Janských lázních a taky jsme jeli do Pece pod Sněžkou. Včera volaly z cestovky, že ve středu jede zájezd do Řecka, takže jsme jeli domů z hor a zítra ráno jedeme autobusem z Nitry do Olympic Beach! Jupíííí! Strašně se těším, ale bohužel už nestihnu tady nic přednastavit. Až se vrátím tak sem dám ty fotky z hor i fotky u moře... Určitě s sebou vezmu Breyery, ale ještě nevím koho. Podle toho jak se vejdou do kufru a taky mám strach aby se nerozbili..chtěla bych vzít i nějakého Tradíka nebo Classica, protože mám hrozně málo SM a Mini Whinnies se špatně fotí...
Prosím vás, SRka, nesmažte si mě! Já vím, že jsem pořád pryč, ale jsou prázdniny...já si vás taky nesmažu :o)
Teď už bohužel musím jít! Mějjte se tu krásně! Pokusím se vám napsat z Řecka.
Pááá!
PS: Pro Daanusku (Plumke) ten design ti udělám až přijedu, teď bych to fakt nestihla. Doufám že ti to nevadí :)
Olympic Beach

Zítra odjíždím!

7. july 2010 at 21:31 | Carrie22* |  Blog&Me
Ahoojky! Takže, už je to tady. Zítra ráno jedeme do Trutnova! Už se moc těším! Kerinka pojede taky, přemluvila jsem mamku aby jsme ji vzali :) Prosím vás, SRka nemažte si mě! A taky promiňte, že jsem nestihla přednastavit žádné články kvůli tomu blbýmu Pc... Tak doufám, že se nezlobíte :)
Přijedu asi tak kolem 15. 7. ( to musím k doktorce) a pak možná pojedeme znova...
Ale vezmu s sebou nějaké koníky. Určitě Lucy a Little Star (naše SMka) a potom nějaké Mini Whinnies a přemýšlím i o classicovi, pokud bude místo v kufru...Určitě tam budu fotit, budeme chodit na výlety do hor atd. Já se tak těším! Když nejedeme k moři tak aspoň někam!
Pojedeme vlakem, takže v pohodě...budu mít batoh, kufr a ještě Kerču v tašce xD, ale nebojte se, koníci a foťák se tam vejdou. A určo budu fotit i Kerinku a pak sem ty fotky dám.
Tak já už musím, ještě něco dobalit. Zítra jedeme v 7 hodin. Tak pááá! Mějte se tu krásně, bude se mi stýskat. Papa...
Carrie
(c) white-horse-ranch.blog.cz
Taak! ↑Tohle je naše Kerinka s Orionkem na zahradě! Aspoň vidíte porovnání Breyera (Tradi) a malého špice xD

Fun Day šílenství

7. july 2010 at 7:00 | Carrie22* |  News on the ranch
Ahoj! Jak jistě víte, Fun Day ve Frýdlantě se už blíží! Koníci se nemůžou dočkat a já taky ne. Tak tedy... Koho vlastně beru? Tady je konečný seznam našich koníků, které uvidíte na FD.

Výstava
Shining Star (Polaris)
Sweet Dune Dreams ( Paloma)
Little Nez Percé (Little Tahoma)
Denmark Queen (Elsinore)
Grey Diamond (Tivoli)
Golden Dream (Orion)

Scénka
Spotted Prince (Chili)
Little Nez Percé (Tahoma)

Co na to říkáte? Já myslím, že máme velmi malou šanci, ale přece jenom koníky beru.
Chtěla bych taky mooc poděkovat App, která se podílela na většině Show Names koníků (pár jsem jich vymyslela já :D)
Dneska jsem dodělala přihlášky a zítra je pošlu. Pak ještě dodělat scénku (už mám nějaký materiál) a pak se nějak "vrhnout" na ty ohlávky pro koníky, protože jelikož Lin zrušila objednávky a Peťa už taky nepřijímá, budu si je muset nejspíš dělat sama. Mám dotaz, nevíte, kdo vyrábí věci pro Breyery a o prázdninách přijímá objednávky? Asi nikdo, co...Tak já radši mizím, už je pozdě. Páá!

xx

Design 0.1

6. july 2010 at 21:52 | Carrie22* |  Designy
Téma: První design na ranchi.
Autor : Carrie22 (Já)
Program: Photoshop a PhotoFiltre
Na ranchi: 17.5.2010- xxx
Moje hodnocení: Podle mě je to jeden z nejlepších designů co jsem kdy udělala. Kdo si mě pamatuje ze starého ranche, může posoudit. Na dessu je stará, ale celkem povedená fotky Tivoliho v kytkách i když mi příjde dost nereálná (kytky větší než kůň :D). Celý design je laděný do fialové barvy a písmo je bílé - to se mi docela líbí. Naopak se mi moc nelíbí ikonky a záhlaví je docela jednoduché, ale mě se líbí. Nejlepší jsou podle mě ikonky z Photoshopu:)
Celkové hodnocení: 8/10
Náhled designu:
xdesign
(c) Carrie22 -Prosím nekopírovat, i když nevím co by jste s tím dělali xD

Napište prosím, jak se vám líbí!

Už neberu SR

6. july 2010 at 20:02 | Carrie22*
Toto je jen informační článek. Ode dneška zatím neberu SR, ale nebojte se, určitě zas nabírat budu. Akorát musím dodělat ikonky a diplomy. Taky nestíhám obíhat všechny takže mi to promiňte, ti co chtěli spřátelit. Vzala jsem jen ty, co se zapsaly do ,,I Want be SR" . Až dodělám design a ikonky tak zas asi budu nabírat... :)

Personal // zaměstnanci

6. july 2010 at 19:50 | Carrie22*
ZAMĚSTNANCI

• Laura Atwoodová
Její koně: Chili, Nutcracker Prince

• Dara Brownová
Její koně: Paloma Girl

• Kylie Blacková
Nemá na ranchi koně

• Austin McLaggen
Nemá na ranchi koně

DĚTI Z KLUBU

•Lisa Doolitlová
Její koně: Prancer

.......................................................
Poznámka- odkazy jsou zatím neaktivní → stránky jsou v rekonstrukci



Rekonstrukce

5. july 2010 at 20:41 | Carrie22* |  Blog&Me
Rozhodla jsem se tu udělat malou rekonstrukci - dodělám zbývající profily a poupravím menu aby byl v každé rubrice odkaz. Taky pracuju na novém designu. Tenhle tu už byl dost dlouho.
Také jste si jistě všimly rozcestníku s pejsky. Plánuji udělat všem pejskům profil a taky jsem začala vyrábět - pro pejsky. Hrozně mě to baví. Brzo asi budou hotové nové překážky na agility. Holky mají velkou radost, hlavně Laura. Až bude celé cvičiště, určo sem dám fotky. Tak zatím pp.
White Horse Ranch
Naše psí smečka :)