September 2010


Prodám knížky!

27. september 2010 at 12:41 | Carrie |  To co nepatří k ranchi
Tak jsem se rozhodla prodávat všechno možné, přišla řada i na knížky..stejně by u mě jenom ležely protože mě nebaví číst to dvakrát.. Takže vám to dám nejdřív sem a když je nikdo nekoupí tak je dám asi na aukro..

Takže prodávám:

PONY CLUB :
Gabi Adam- Diablo, můj vysněný kůň (Diablo - díl 1)
Gabi Adam - Diablův dvojník (Diablo - díl 7)
Joanna Campbell - Naděje vítězí (Plnokrevník - díl 4)
Angela Dorsey - Magický příliv (Anděl koní - díl 5)
Sharon Siamon - Tajemství v písku (Sedlový ostrov - díl 2)

DÍVKY V SEDLECH ( Bonnie Bryantová):
Hříbě (díl 3)
Dobrý skutek (díl 30)

ARCHA ZVÍŘAT (Lucy Danielsová) :
Opuštěná kobylka
Poník se ztratil
Zatoulané štěně

CENA : 80 Kč za jednu knihu

Pokud budete mít zájem, napište mi mail na tesarova.carrie@seznam.cz .
Pošlu vám to když tak na dobírku, takže si k tomu přičtu ještě 80 Kč - poštovné. Zaplatíte to normálně na poště až vám knížka příjde :)

Pokud nic nechcete, ale znáte někoho kdo by o knížky měl zájem, klidně napište!

Budu mooc ráda, když se někdo najde.

:D

Zamyšlení ohledně SR a další..

24. september 2010 at 15:33 | Carrie |  News on the ranch
Ahoj! Píšu vám, protože jsem doma..Mám nějakou chřipku, je mi sice blbě ale nevím co mám dělat :D
Jak jste si jistě všimly, rekonstrukce je koonečně hotováá!! Nakonec jsem udělala jiný dess ( to jsem celá já, furt to tu předělávat.. :D) Snad se vám líbí! :o) Také jsem upravila menu a udělala horní klikačky, nové rozcestníky atd. Celkem jsem s tím docela spokojená :D
A teď k hlavnímu tématu článku. Dlouho jsem přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla ZRUŠIT SR. Já vím..asi si říkáte proč. No já poslední dobou nemám tolik času abych vysedávala u PC a obíhala a když už mám tak se věnuju svému ranchi nebo jsem na SSR. Nebojte, taky k vám chodím, ale jsem líná psát komenty a pak si myslíte že jsem tam nebyla. Nechci psát ke každému článku jen: Super novinky, super koníci atd. to bych se vám moc nezavděčila...
Nebojte..dám si všechna svá bývalá SR do oblíbených a budu k vám pořád chodit, to mě zas zajímá kouknout co je nového atd. ale nechci to mít jako povinost, abych se vám pak nemusela omlouvat za to že k vám nechodím protože se musím učit atd. Doufám že to chápete! Klidně si mě dejte do oblíbených a můžete sem chodit dál a já budu chodit k vám, na tom se nic nemění :o)
Budu strašně ráda, když sem i tak budete chodit!! Chystám tady takové překvápko, doufám že to stihnu do příšího týdne, potom budou další díly MDH, profily, fotky a plno dalšího! Těšte se! :)
© White Horse Ranch

Design 0.3

24. september 2010 at 12:40 | Carrie |  Designy
Téma: Podzim
Autor : Carrie22 (Já)
Program: PhotoFiltre
Na ranchi:je teď
Moje hodnocení: Další můj "pokus". Docela povedený dess, jen kdyby šel nastavit líp..Co jsem se s tím namordovala a ještě nevypadá tak jak by měl :D No to je jedno.. Celkem se mi dess docela líbí, hlavně ta fotka, netuším kdo fotil ( je z deviantart.com) ale prostě je boží a ta klisna taky a s dýněma.. Strašně moc chválím xD Ale teď zpět k designu. Myslím že vypadá celkem dobře xD
Celkové hodnocení: 8,5/10
Náhled designu:
:)


Design 0.2

24. september 2010 at 12:31 | Carrie |  Designy
Téma: Summer with Breyer Horses
Autor : Carrie22 (Já)
Program: PhotoFiltre
Na ranchi: netuším xD
Moje hodnocení:
Celkem povedený dess ( na mě xD). Líbí se mi hlavně ty barvy, prtože zelenou mám ráda a taky jedna z mála mých povedených fotek :D Docela se mi líbí i tohle písmo a nápis Summer with Breyer Horses.
Celkové hodnocení: 8/10 (hodnotím podle svých designů)
Náhled designu:
dess
© Carrie22 - White Horse Ranch 2010 - Don´t copy!!

Historie White Horse Ranche

24. september 2010 at 12:21 | Carrie
Všechno to začíná někdy před 5-6 lety, kdy jsem se rozhodla pořídit si prvního koně - SCH lipicána. Tehdy jsem se rozhodla, že je začnu sbírat, protože mám koně ráda a Schleichové se mi líbili. V té době jsem byla malá a měla je spíš jako hračky, než modely na sbírání, ale měla jsem je ráda. Pak jsem se dozvěděla od kamarádky Aji98 o Breyerech a od té doby jsem si nějakého přála, jenže byli hodně drazí ( pro mě ) tak jsem si dál sbírala svoje Schleichy..
Teprve až na podzim roku 2009 když mi Aja doporučila TH, jsem se rozhodla, že chci aspoň jednoho Breyera. Po dlouhém přemlouvání rodičů jsem nakonec koupila březí classic klisnu jménem Cherry, která do týdne porodila nádherné hříbátko, klisničku kterou jsme pojmenovali Sindy. Někdy v té době také vznikl nápad založit ranch. A brzy potom stránka s názvem Ranch Red Strawberry, jistě si pamatujete :D
A pak k nám přijelo plno dalších Breyer přírustků, př. Elsinore, Tivoli a začala k nám chodit pomáhat milá holčička Lisa, která si tu později ustájila klisnu své kamarádky Charlotty, Prancer. Tak začalo Breyer šílenství. První Tradtional Breyer k nám dorazil někdy v listopadu a byl to nikdo jiný než Polaris. Tak se nám to začalo pěkně rozrůstat. Na Vánoce byly další přírůstky a na jaře další.. Postupně se k nám přidaly super holčiny jako Laura, Dara a Kylie.
Až dne 17.5. jsme se všichni shodli na tom, že ranch přejmenujeme na White Horse Ranch a tak vznikly i tyto stránky. V dnešní době chováme celkem 52 Breyerů (počítám i SM a MW, kterých máme opravdu dost) a těšíme se na další nové přírůstky!!
Jsem moc ráda za tento ranch a za nádherné koně co mám, za ty patří poděkování hlavně Appě a její rodině, protože bez nich bych nikdy neměla ani jediného Breyera a tento ranch by vůbec neexistoval. Také děkuji vám všem sběratelkám, které sem pořád rády chodí a všem co chodí na SSR, mám vás všechny moc ráda :) Díky BH jsem více poznala svět koní a našla plno skvělých kamarádek. Díky mooc a doufám že to takhle bude pořád, že White Horse Ranch nikdy nebudu muset zrušit a budeme mít pořád další a další nové koníky.

© Carrie22 - White Horse Ranch 2009-2010

animace


Polaris píše...

23. september 2010 at 16:42 | Polaris Shining Star |  Koňský kecálek
Íííhojáá!! Tak to jsem zase jáá, Poli. Napíšu vám nějaké novinky o mě a ostatních koních..
Tady na WHR se mi moc líbí, jen jedna věc..

Kdysi, když jsem tu byl jedinný Tradík a se mnou ještě pár classiků tu byl takový klid, pohoda.. To ještě nebyla Sindy tak ztřeštěná..

Musím vám říct, že to bylo to nejroztomilejší stvoření jaké můžete znát, sice neměla kamarády protože tu nikdo nebyl ale byla v klidu..

Ale od té doby co se Tahomě narodil Twilight se to změnilo.. Konečně měla někoho stejně starého a začli vymýšlet hlouposti, což se dalo vydržet. Ale pak přibyly další hříbata a všechno to začalo.. No a teď?

Sami vidíte.. Mám hříbata rád ale tohle? Já už žádné hříbě prostě nechci, plánovaly jsme s Justou ale já jí řekl že ne. Čtyři hříbata boohatě stačí na pěknou katastrofu a naše hříbě by se k nim jistě přidalo... No nic. xD

Ale jinak se mi na WHR stále moc líbí, mám tu kamarády Nuta, Kennyho atd. , klisnu mám taky - Justu (i když mě štve s tím hříbětem).. No co dodat? Holky se o mě pěkně starají, Laura se mnou dneska zase trénovala. A Lisa mi nosí mrkve, mňam! :-P To by bylo asi vše týkající se mě :D

Ostatní koníci se mají skvěle, Onyx se byl dneska fotit na zahradě, když Carrie konečně nabila foťák tak se těšte na fotky! Potom jsem naučil Nutyho psát takže se těšte i na článek od něj a možná od Justy, nebo Justina a Kennyho..

Tak já už musím běžet, hříbata zas provádějí nějakou lumpárnu.. Jo a naučily se zpívat nějakou parodii i když nevím na co, achjo to bude zas den.. Ale třeba mě někdo ještě vezme na vyjížďku..snad.. :D

(c) WHR

Život na ranchi - 22.9.2010

22. september 2010 at 18:26 | Carrie |  News on the ranch
© WHR
Tak zas po dlouhé době píšu Dny na ranchi... Poslední dobou se nic zvláštního neděje a tak nemám moc o čem psát, ale teď se vám to budu snažit vynahradit :)
Tak čím mám začít? xD Dneska je celkem dobrej den... Ve škole jsme sice psali písemku z matiky ze které budu mít asi 2, což je supeer... ale jinak to celkem šlo. Nejlepší byl děják - Francká říše a král Pipin Krátký, já z toho jména dostala záchvat smíchu jako skoro všichni ze třídy ( že jo Ájo a liš? xD) :D Po škole jsem šla s kámoškou na nádraží, pak domů nakrmit Carrči a pak jsem jela s mamkou do Nymburka -do nemocnice navštívit babičku, je na tom už líp.. :) Když jsem přišla domů, ve dveřích jak jinak šílená Kerinka...haf, haf, haf! vítá...

Na ranchi se všichni mají fajn, už jenom proto že mám KONEČNĚ hotový pokojíček a koníci své stáje (poličky), ale o víkendu ještě budeme malovat kuchyň a uklízet ten strašný bordel.. ale aspoň Breyerci a Kerinka jsou v čistotě v mém pokoji xD

Koníci mají strašnou radost z nových stájí..Ovšem jeden problém tu je - hříbata. Nikdo vedle nich nechce být protože dokážou fakt moc otravovat.. Všichni se už těší na narozeninové soutěže ranche a taky na oslavu (to spíš zaměstnanci) Mimochodem, dneska má svátek Darina, takže přejeme Dari všechno nejlepší.. Fakt si to dneska užila na vyjížďce s Kylie, Dara na Políkovi a Kylie na Nutovi... Laura prohlídla hříbata - jsou úplně v pořádku, jen jim chybí pár lekcí chování.. Já si narozdíl od Justina a spol. myslím že z toho vyrostou.. Ostatní koníci se mají taky fajn. Hlavně Chilimu se nové uspořádání boxů líbí, je vedle Kennyho a jsou z nich nejlepší kamarádi.

Pokud jde o tento web, chystám tu zas pár změn. Včera jsem udělala narozeninový dess, co myslíte.. Mám ho sem dát, nebo to je ještě brzo? Taky jsem se konečně donutila k tomu nabít foťák, takže nahraju pár fotek z Krkonoš.. Je tam hlavně Shadow (classic hanoverian) a možná i nějací SM..ale nečekejte zázraky, nejsem Cof ani Lin a spol. a nemám zas tak dobrý foťák.. Potom sem taky pustím pár koní aby napsaly novinky, nebo názory na tento ranch.. Chtěla bych taky udělat nějakou podzimní Photo Show (tu z CBG pořádám až někdy v létě..). Tak se těšte!!
Vaše šíííílená Carrie xD


Sindy:,,Jestli o mě někdo ještě jednou řekne, že jsem malinká Sindinka, tak ho odstřelím rovnou do záchoda a pošlu na něj policajty! A Zvlášť to platí pro Justina Morgana!!" :DD

18. september 2010 at 11:49 | Carrie |  News on the ranch
Ahojkýý! Z nadpisu si nic nedělějte, to je jen Sindyina hláška :D Já z ní už nemůžu co jenom nevymyslí... Snažej se se Sunnym z holek dostat to překvápko, ale Laura to zakázala komukoli prozradit, vlastně i vám.. takže ani muk! :D Navíc Sindy strašně naštvalo, že jí Justin řekl že hříbata nesměj do kina a vůbec už ne takový malinký a zlobivý spratci jako ona...to jí naštvalo protože chtěla vidět HP a Relikvie Smrti xD A tak se rozhodla, že bude zas něco vymejšlet a s hříbaty dávají dohromady novou verzi...

Já se mám skvěle. Zrovna teď se můžu zbláznit smíchy ze Sindy :DD Dneska je venku celkem hezky, tak bych chtěla fotit..snad to vyjde! A potom snad  konečně nahraju na rajče ty fotky z hor..

Ostatní koníci se mají skvěle, chtěla bych jim zkusit udělat nějakou novou stáj... Už se jim nelíbí mít boxy hned vedle hříbat, která furt něco řvou...

Taky plánujeme (až budou novinky) koupit agility set! Ten je prostě božíí :o) A pak (netuším kdy) ale určitě chci Britannii!! ♥♥ Já jsem z ní úplně šílená, je taak božííí...

Tak zatím páá. Jdu ke strejdovi a cestou budu fotit, vezmu asi Onyxe :)

by Carrie22