October 2010

Diplomy za Halloweenskou bleskovku

31. october 2010 at 22:38 | Carrie |  Soutěže
Tak tady máte ty slíbené diplomky, snad se alespoň trochu líbí ..
diplom
dilpom
diplom
diplom
diplom

Halloweenská bleskovka!

30. october 2010 at 0:00 | Sarah |  Soutěže
1) Ahojky! Jak je?

2) Slavíte na ranchi Halloween?

3) Pokud ano, tak co dělají koníci?

4) Kolik Breyer koní žije momentálně na WHR?

5) Kolik koní máte vy?

4) Líbí se vám tu? Nebo byste tady (na těchto stránkách) chtěly něco změnit? Pokud ano tak co.

5) Vyberte:
Breyer/ Peter Stone
S Justadream/ Susecion
Kuchi/ San Domingo
Agility set / Dog house set
Kennebec Count/ Chili
Nutcracker Prince /Huckleberry Bey
Britannia/ Appaloosa sport horse
Upír/ Vlkodlak
Naše hříbata (Sindy, Twill, Sunny, Sirius) / Justin + Nuty

6) Který koník je na obrázku?
tady to nenajdete :-P

7) Jakého je plemene?
8) Je v e-shopu u Appy?
9) Máme ho na WHR?
10) Máte ho vy?
kdo jen to může být..?

11) A copak je tohle za koníka?
12) Plemeno?
13) Máte ho?  Líbí se vám?

14) Tak co, bylo to těžké?

15) Tak si užívejte Halloween! Pááááá!

Vaše Sarah

PS: Diplomky vám udělá Carrie až bude mít čas ..Halloween 2010 - program

29. october 2010 at 22:50 | Carrie
Takže toto je náš program na Halloween, budu se snažit aspoň něco vyfotit i když nwm jestli se všechno stihne a navíc se připrabte, že fotky v noci budou hoodně nekvalitní :/
Tak teď už k hlavní věci ...

Program:

10:00 - Zahájení Halloweenu, seznámení s programem ..
10:30 - Halloweenský dostih pro Tradíky a Classiky (kostým není povinný:))
           Stablíci - Mini soutěž
12:00 - Oběd
12:45 - 15:30 - Volný program, sčítání výsledků (hříbata budou koukat na Harryho Pottera)
15:40 - Přehlídka kostýmů koní i lidí
16:40 - 19:00 - Volný program, strašení, Sindyin smrtijedí projekt :D
19:00 - Halloweenská večeře
20:00 - 22:00 - Hledání pokladu ve strašidelném podzimním "městečku"
23:00 - Vyhodnocení všech soutěží
24:00 - xxx - Volný program

Účastní se:

Koníci
Blue, hříbata, ostatní koníci bez kostýmů, nebo jen s něčím "menším" ..

Lidi
čarodějnice Carrie (já :D),Dara - hlavní "hlasatelka" , čarodějka Sarah, Lisa a ostatní, ale také všichni nemají kostýmy ;)

halloween

Naše přípravy na Halloween

29. october 2010 at 9:33 | Carrie |  News on the ranch
Ahooj! Zase po dlouhé době píšu novinky a protože se tady žije už jen Halloweenem, tak napíšu něco přípravách.
Takže, většina soutěží pro naše koníky je hotova. Koníci budou běhat v maskách dostihy, plnit různé úkoly jako např. nějaké kvízy, otázky apod. a v noci budou muset projít strašidelným městečkem s naší dýní! To jsem moc zvědavá jak to zvládnou. My dneska jdeme k babičce (kterou pustily z nemocnice) a tam budeme dělat tu dýni. Jak jsem zjistila, váží 8.5 kilo, což je docela dost! :D Pak ještě budeme mít na ranchi takovou "svítící skálu" a ještě něco strašidelného vymyslím, třeba nějakou velkou Smrtku ..
Sindy se Sunnym už mají hotové kostýmy a Siriusovi ještě dodělám. Sarah je štěstím bez sebe, strašně se těší až bude moct o půlnoci lítat na koštěti. A Blue hledá svojí masku ducha, kterou mu hříbata někam schovaly. Ostatní koně se také moc těší, narychlo si schánějí kostýmy, ale většině se nechce, takže budou i bez nich, což nám nevadí. ;)
Zkrátka, na ranchi je pěkný blázinec!
Tak, teď už musím! Ještě vám napíšu náš program a přednastavím třeba nějaké soutěže ..
Mějte se!
Blue

Legenda o založení White Horse Ranche

28. october 2010 at 9:48 | Carrie
Tak jsem se rozhodla, že vám sem napíšu tu slíbenou legendu o tom, proč se vlastně náš ranch jmenuje WHR. Tak tady je! Jinak, toto celé je smyšlená legenda, jak to tehdy mohlo být. Máme ale důkaz, že opravdu nějaká Lilliana kdysi žila a opravdu měla klisnu!
--------------------------------------------------------------
Příběh začíná před dávnými časy( nejspíš někdy kolem roku 1800 n. l.), kdy někde přibližně na území Anglie žil král Alexander. Nikdy moc neměl rád koně a choval je jen kvůli tomu, že jeho království bylo daleko a bez koní by se těžko dostali do sousedních zemí. Král žil sám a neměl ženu ani děti. Proto se rozhodl se oženit i když byl už dost starý. Vzal si mladou královnu Lillian, která se za něj vdala jen kvůli tomu, aby se konečně ubránila nepříteli, který chtěl její území. Ale neměla krále ráda. A hlavně měla ráda koně. Vlastnila úžasnou klisnu Mariettu a ráda se na ní projížděla po okolí. Král na ni měl strašný vztek za tu její lásku ke koním ...
Také trávila hodně času v královských stájích, kde potkala Jacka, který se tam staral o koně. Byl to mladík starý přibližně jako ona, který kdysi přišel o rodiče. Oba se do sebe zamilovali a čím dál častěji se spolu projížděli na koních. To králi přišlo divné a jeho nenávist rostla čím dál víc. Úplně nejvíc ho ale naštvalo, když Marietta, Lillianina klisna porodila hříbě. Nikdo nevěděl, jak se to mohlo stát, když ani před tím nebyla březí. Ale hříbě si všichni moc oblíbili. Jenom král ne. Došel k nejhoršímu. Vydal se v noci do stáje a malé nevinné hříbě umlátil k smrti. Pak se zděsil svého činu, ale už bylo pozdě. Nezbývalo mu nic jiného, než se vrátit zpět na hrad.
Ráno vstal hodně brzy a šel se tam podívat. Nenalezl tam ale žádné mrtvé hříbě, i Marietta byla pryč. Tu noc utekla i Lillian s Jacken, když na vlastní oči viděli, čeho je král schopen ..
Od té doby v jeho zemi nebylo klidu. Lidé slýchávali zoufalé hříběcí řehtání, které se ozývalo lesa. Když tam ale král poslal svou družinu, už se nevrátila. Nikdo, kdo někdy vstoupil jen na kraj toho tajemného lesa se už nikdy nevrátil. A navíc začaly mizet asi tak stejně staré dívky jako byla Lillian, což vyvolalo ještě větší hrůzu mezi lidmi. Prchali v davu ze země, ve které nebylo klidu. Král zůstal sám a brzy na to zemřel. Jeho smrt je dodnes záhadou, ale povídá se, že ho unesl nějaký bílý kůň do lesa. Potom byl spatřen, jak cválá na východ, směrem do Čech. Od královy smrti ty hrůzy zkončily i když do toho lesa se dodnes někteří lidé bojí.
Lillian a Jack utekli náhodou také až do Čech. Vzali se a měli děti, i stáj plnou koní, které se jim podařilo zachránit. Když se pověst o bílém koni rozšířila až k nim, rozhodli se založit White Horse Ranch. Pojmenovali ho podle toho bílého koně o kterém byli všichni přesvědčeni, že je duch Mariettina hříběte. Od té doby ho však už nikdy nikdo neviděl, ale plno lidí věří, že se vrátí až na tom bude ranch nejhůř.
----------------------------------
© WHR
↑ Toto je důkaz o Lillanne a její klisně .. (ve skutečnosti Laura s Justou :D)

Novinky 26.10. aneb "Vánoční" Praha :D

23. october 2010 at 22:50 | Carrie |  News on the ranch
Ahojky! Tak jsem zpátky z Prahy, ano už je mi docela dobře, sice jsem snědla pár prášků .. mno :D
V Praze to bylo super, všude samý Vánoční stromečky, světýlka, ozdoby .. teda hlavně v Ikee ale i jinak i třeba čokoládový figurky, Mikuláši,čerti, Adventní kalendáře ... a to už teď! Ale jinak nááádhera! Já už chci Vááánoce!!!!! :DD
Potom sme šly do nějakých krámů a já si koupila něco na sebe, ale to sem psát nebudu ..
Byli jsme i na Václaváku, Karlově mostě apod. ;) Bylo to super, moc jsem si to užila!

Koníci se mají úžasně, strašně se těší na Halloween! Moc netrénují, nechce se jim .. musíme to potom dohnat před CBG i když nevím jistě jak to s nimi bude a jestli se zúčastníme .. :DD Pejsci dneska ráno spustili strašný štěkot a já takový : Promerlina, to je celá Carrie! xD Jinak Carr se má taky skvěle, poslední dobou je trochu klidnější, ale věřím že na Halloweena se to změní ...jestli bude zase štěkat na dýni ... xDD Holky z ranche taky chystají Halloweenské překvapení .. No doufám, že si to tento rok užijem ;)
Teď už musím, je docela dost pozdě a jsem unavená z Prahy..

Mějte se!

Jinak sorry, že píšu furt o Halloweenu ale my teď Halloween nejvíc prožíváme, takže ani nwm o čem jiném xDD

Untitled 1
↑ Sindy s Twillem, stará fotka ...

Nové logo ranche

22. october 2010 at 10:14 | Carrie |  News on the ranch
Ahoj! Tak vám zase píšu já , Carrie. Poslední dobou sem na ranch neměla moc času, znáte to .. škola ...povinosti ... Ale teď jsem doma, protože mám už ZASE nějakou střevní chřipku, nebo co.. No, to je jedno :D Mezitím tady napsali pár článků koníci a připravují se i ostatní, tak se těšte!
A o víkendu mě tu moc nečekejte, pokud mi bude dobře, pojedeme v sobotu do Prahy a v neděli za babičkou do nemocnice ...
A teď už k nadpisu! Udělala jsem nové logo ranche! Sice takové obyčejné, ale podle mě lepší než tamto ... a hlavně je to animačka! ;) Jak se vám líbí?
logo
PS:  Myslím že když je White Horse Ranch, tak by tam měl být bílý kůň :D Jo a o tom bílém koni vám ještě někdy napíšu (myslím proč se tak náš ranch jmenuje :)) ...ÍÍÍÍÍhaháááááááá!!!

21. october 2010 at 16:28 | Halloween Ghostly Magician Blue Boy |  Koňský kecálek
Čauky lidi! Uhodly jste kdo píše? Že ne?? No tak já vám to prozradím..
---------------------------
- Jsem vyjímečný kůň ....
 - Jedinný poník na ranchi ....
- nejnovější koník na WHR ...

Táák, teď už to asi víte! Moje úúplně celé jméno je ... WHR Halloween Ghostly Magician Blue Boy!
Docela dlouhé, že? No dobře..část jsem si vymyslel sám, a Carrie to neschvaluje, ale stejně.. :DD
Tady na ranchi mi koníci říkají Magie, Blue a hříbata Ghostee ... Už jsem si tu docela zvykl, jen mě štve, že některé děti co sem chodí jezdit .. no prostě furt na mě takový :" ťuťu, ňuňu ponííšek," nebo "to je ale roztomilýý konííček, můžu mu dát papat?" apod. což úplně nesnáším!! :-()
Ale jinak je tu super zábava a sradna, hlavně se Sarah a Lisou! A s hříbaty ... sice toho je na mě někdy trochu moc, jsou uřvaný, drzý a na každým kroku vás chtějí vystašit nebo omráčit, ale jinak jsou docela fajn, tedy jen když je straším jáá, což mě fakt bavííí :DD Stejně jako všichni se už mooc těším na Halloweena!! Budu mít supr kostým a hříbata taky (už si je vyrábějí - Smrtijedi xD) ...
Já se nejvíc kamarádím s Forestem, je to sice "profesionální skokan" k čemu mám já daleko, ale je s ním sranda ... včera se mi snažil vysvětlit, jak mám správně skákat a já dělal že to neumím xD Sice ho to naštvalo, ale snad mi to odpustí ...
Pokud jde o klisničky, tady na ranchi nemáme žádnou poničku, což mě moc mrzí, ale doufám že se to změní!! Ale na tohle mám fakt ještě času dost ;))
A teď se radši budu učit psát smajlíky..
... :) :-P ;o) :D ;D :oP :P =D ...

Dobrý, ne?

No tak já už musím, Sarah mě volá..

pááááááááááááááááá!

halloweeennn xDDDD
↑ Hustej obráázek :DD


Baaaaaaaf!

20. october 2010 at 15:54 | Sindy |  Koňský kecálek
Ahooooj lidi, koně,psi, upíři, vlkodlaci, Smrtijedi a všichni ostatní...
Jak jste jistě poznaly, píšu vám jááá Sindy! ;)) Už dlouho jsem tady nebyla, mimochodem za všechny naše Smrtijedí hříbátka píšu vždycky já, protože brácha a Sirius jsou ještě moc malí a nejsou tak vzdělaní. Zato já jsem se naučila psát už dáávno.. A buďte rádi! Chtěla bych vám napsat naše plány na Halloween. Jak jistě všichni víte, je to velmi významný den, je to sice Americký svátek, ale my jsme v Americe nebo ne?? No dobře, uznávám že ne (umím i zeměpis!!), ale na našem ranchi se prostě slaví i Americké svátky a jednou tam stejně pojedem! Neříkám teď, ale někdy prostě musíme do USA.. tak trochu závidíme Chexovi a hříbátkům ze SSR, že tak mohly jet s Appou, musí to být úža, na Halloweena v Americe.. Ale my si to taky užijem, to si pište! Se Sunnym vyrábíme náádherné oblečky (pro sebe už ho mááám :D) a v sobotu v noci budem chodit koledovat a strašit ostatní koně, juchůůůůů to bude něco!!! A máme takový nápad, který jsme vymyslely společně se Sarah a Magiem, Sára si vezme foťák a všechno nafotí a pak z toho já udělám video! Skvělý nápad, že?? Aspoň uvidíte koho jsme vystrašily a doufám že to bude Nutcracker nebo Justin!! Hahaha, ale nikomu ani muk,jestli se to dozvědí tak bysme je museli omráčit a nechat je tak na celého Halloweena, což by se nám faakt hodilo :DD

TAKŽE SE TĚŠTE! JÁ UŽ MUSÍM, ALE NEBOJTE JEŠTĚ PŘÍJDU!!! MĚ SE HNED TAK NEZBAVÍTE :P

PS:omluvte ty čísla dole, ty jsem nepsala já, tonějak blbne blog..jdu to říct Carrie..

jáááááááá
↑ jááááááá :*