November 2010

POSLEDNÍ ŠANCE

30. november 2010 at 9:52 | Carrie |  News on the ranch
Takže dneska do večera je poslední šance na posílání přihlášek do ABPS!
Kompletní seznam účastníků najdete zde
Pokud by jste se tam nenašli, pošlete mi přihlášku znovu, protože jiné maily mi opravdu nedošly.

Porotě pošlu info buď dneska večer, nebo zítra.

Tak se ještě přihlašujte, kdo chce! (odkaz na pravidla a přihlášku je v menu)

Vaše Carrie

Hodnocení - Marquette

29. november 2010 at 16:17 | © Carrie22 |  Hodnocení koníků
© stonehorses.com
Tak jsem zase něco objevila, co? Ne, kecám :D Věděla jsem o ní už dávno, ale teď se mi nějak zalíbila a mooc :D

OF jméno: Marquette

Značka/Velikost: Peter Stone/ Pebbles

Plemeno: Arabian

Cena: $38.24

Moje hodnocení:
Marqettka je úplně úúžasná klisnička! Poslední dobou se mi líbí čím dál víc, je úúplně božíí ♥♥ Ten mold je nádhernej i zbarvení se hodí k arabce, takže prostě náádhera! Doufám, že bude po Vánocích, protože ji strašně chci. Teď je navíc zlevněná ze 44.99 USD na 38.24, což je podle mě super cena, ale uvidíme.. Mě se líbí snad nejvíc z nových PS (z podzimu). Doufám, že to vyjde a na jaře pojede k nám ;))

Známka: 10/10 ♥♥♥

Co na ní říkáte vy?


Sněží, sněží, sněží...

29. november 2010 at 10:50 | Carrie |  News on the ranch
Ahoojky! Tak teď jsme ve škole na IKT tak Vám píšu ;)
Tady od rána chumelíí! Myslete si co chcete, ale já mám sníh ráda, je to taková "Vánoční atmosféra"
Jen jedna podstatná věc mě štve a to psi a sníh! :D  Ráno jdu s Kerčou ven a ona jako vždycky začne štěkat na sousedovu kočku a potom mi uteče na zahradu a tam se válí a skáče ve sněhu jak šílená. Pak když si usmyslí, že mě konečně poslechne a běží domů, na chodbě se oklepe, to samozřejmě vadí naší strašný sousedce (která bydlí nad náma). No a potom vyběhne nahoru, do kuchyně, kde je zrovna pár dní nová podlaha a nakonec skočí na sedačku v obýváku :D A když jí konečně vytřu do sucha, škrábe na dveře a chce zase ven.. :D

A koníci? No asi si umíte představit tu práci s vymetáním, protože sníh je úplně všude. Holky se od rána pilně pracují. Tréninky se přesunuly do kryté haly a protože máme jen jednu, tak je velký problém, aby se tam všichni vystřídali. Laura sestavila přibližný program tréninků, aby jsme to dohonili na CBG.
Ale koníci si sníh užívají a mooc! Hříbata se furt válej ve sněhu a pár koní běhá v ohradě, samozřejmě v teplých dekách, aby nenastydli.

Dneska doufám budu fotit, i když se mi moc nechce, ale sníh nemusí vydržet věčně, jak znám tohle počasí...
Tak se těšte na fotky a já už mizím, budu tady odpoledne :)

První sníh!

27. november 2010 at 21:41 | © Carrie22 |  News on the ranch
snow
Dneska ráno jsme vstávaly brzy. Všechno bylo v naprostém pořádku, koně ve stájích, psi dováděli v klubovně.. až na to, že venku byl sníh!! Konečně! Všichni se začali radovat, vždyť do Vánoc zbývá už necelý měsíc!
Bohužel začalo svítit sluníčko a většina sněhu roztála, ale koukněte sem, zítra by mělo sněžit!! A pak celý týden! Juchůůů! Sice bude doost práce s vyklízením atd. , ale teď to bahno je ještě horší. Koníci už stejně na pastvině nosí teplé deky a Laura jim dává vitamíny.. Jen Lisa má zase nějakej kašel, dneska ani nebyla ve stáji, ale z toho se dostane.. ;)
To je zatím vše z novinek, doufáme, že zítra bude chumeliit! (A fakt jsem se nezbláznila, Elen :D)
© Carrie22
↑ Naše Cherry loni v zimě..

Ehm, ehm... no prostě taková blbost :D

26. november 2010 at 17:53 | Carrie |  Other
Ehm, ehm.. (nebojte, neproměnila jsem se v Umbridgeovou :D)

Takže k nadpisu- jistě víte že v TV bejvá taková reklama na google a já našla stránku, kde se dá vytvořit vlastní :D
Tak mě jen tak napadlo vám to sem dát, i když vím, že je to blbost.. nemusíte komentovat :D


Jinak, kdo by si chtěl udělat vlastní reklamu tak to najdete tady → www.youtube.com/zivotjehledani

Mimochodem, byla jsem u doktora, krev jsem přežila (svojí nepiju :D) akorát nevím co mi najdou, ale možná pojedu i na Homolku (nemocnice) kvůli alergii, ale to se přežije.. snad..

Takže já mizím číst Rozbřesk (už po 2.) O víkendu tu asi moc nebudu, budem tu mít asi ZASE nějaký instalatéry :/ .... Mějte se!
Vaše šílená Carrie

Omluva + nějaké ty "Předvánoční" novinky :D

25. november 2010 at 20:28 | Carrie |  News on the ranch
Ahojky!

Fakt se moc omlouvám, že jsem tu nebyla ale neměla jsem čas ani náladu.. mám asi zase nějakou střevní chřipku, njn já vždycky něco sním a pak je mi blbě.. jinak, zítra tu taky nebudu, jdu k doktorovi, budou mi brát krev..

No a teď by to chtělo nějaké novinky z ranche ;) Takže jak jste si jistě všimly, tady je nový dess od Aji (ranchshimmer.blog.cz) a je naprosto úžasný, ještě jednou mooc díky Áje za to, že si s tím dala práci. :)

Na "reálném" ranchi se žije hlavně Vánocemi. Já už taky nakupuju dárky a teď když jsem "nemocná" snažím se aspoň vyrábět něco pro koníky. Kéž by už byly Vánoce, těch letošních se snad nedočkáám :D

Naštěstí u nás ještě není sníh, ale to bahno je taky otravné.. holky pilně pracují a taky pěkně mrzne. Koníci mají další deky, aby nenastydli. Soutěžící pilně trénují na CBG, sice ve kryté hale, ale čím dál se lepší, brzy tu bude další rozhovor nebo něco právě k CBG.

Potom bych chtěla připomenout, aby jste se ještě (kdo chce) hlásily do ABPS a to do úterý. Jinak díky za přihlášky všech koníků, bude to asi opravdu těžké protože všichni mají krásné fotky.. jsem opravdu zvědavá ;o)

Tak já se půjdu koukat na Ordinaci.

mějte se a držte mi palce ať zítra přežiju toho doktora :D

Vaše Carrie

© Carrie22
↑ jedna z mých "povedenějších" fotek MW..i když žádná sláva, na ty detaily nemám foťák..

CBG Diary - Rozhovor s Kylie

23. november 2010 at 17:59 | Carrie |  CBG Diary
Tak jak jsem slibovala, že tu budou rozhovory s účastníky CBG ;) A první rozhovor je s Kylie!

Tučně - já
Kurzívou- Kyllča

Ahoj Kylie! Těšíš se na CBG?

Docela jo, máme za sebou s Chilíkem spoustu dřiny a ještě musíme trénovat, ale mě to docela baví, těším se, ale zároveň jsem i trochu nervózní asi jako každý před takovou velkou soutěží.

Už máš tedy vybráno..Proč je to zrovna Chili?

No, přemýšlela jsem i o Tahomě, ale ta není tak zkušená a má na starosti Twilla. Chili sice není můj kůň, ale myslím si, že právě mě má z jezdců nejradši a já jeho taky. Navíc je velmi učenlivý a dělá velké pokroky. Já jsem ho znala už od hříběte a tehdy byl něco jako Sirius, musel být úplně všude a všem dělat nashvály. Aspoň vidíte, jak se kůň v dospělosti změní. Kdo ví, třeba budou ze Sindy a její party jednou šampioni :D

Kdo je tvůj nejoblíbenější kůň na WHR?

Samozřejmě na prvním místě je Chili. Mám ho strašně moc ráda a nedokážu si představit jaké by bylo trénovat s někým jiným. Potom mám ráda zmiňovanou Little Tahomu a její hříbě Twilla, je s ním strašná sranda :D

Myslíš si, že máte s Chilíkem nějakou šanci?

No konkurence je opravdu veliká a je tam i plno zkušenějších jezdců než já, ale necháme se překvapit.. Budem prostě trénovat a když se to povede tak super a když ne, tak to nevadí. Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. A já Chilimu věřím, je to úžasný koník!

A co na to Chili? Baví no trénovat Reining?

Myslím, že si to stoprocentně užívá. Miluje western, tréninky, předvádění a tu atmosféru.. Jenom se už teď musíme přesunout do kryté jízdárny, protože venku je bláto. Včera Lisa trénovala Cross a spadla z Brownieho do bláta, netuším jak se to stalo, ale každopádně to nechci zažít i já s Chilim :D

Na co se ty v CBG nejvíc těšíš?

No, samozřejmě na Reining, který se koná jako první. Potom už budu mít konečně klid a můžu fandit ségře a kamarádům z ranche ;) Také se samozřejmě těším na parkur, který pořádáme, bude to super pořádat tu závody..

Co bys popřála ostatním účastníkům z WHR i ostatních ranchů?

Hlavně to nevzdávejte dopředu a trochu si věřte! Všem našim i ostatním držím palce! Užívejte tréninky a pak samotné CBG ;) Hodně štěstí!

© Carrie22
Tak to byl rozhovor s naší Kylie! Příště čekejte rozhovor nejspíš s její sestrou Jenny, která trénuje enduranci ;))

Rozpis účastníků CBG

22. november 2010 at 10:00 | Carrie22 |  CBG Diary
Tak tu máte ten slibovaný rozpis účastníků. Všechno se samozřejmě ještě může změnit, hlavně pořebujeme koně na Bega-Cross ;) Jinak, chybí Para-drezura, ne proto že by jsme jí nebrali "vážně" ale protože nemáme vhodné jezdce..

Disciplína
Jezdec
Kůň
Western Reining
Kylie Blacková
Chili
Drezura
Laura Atwoodová
Justin Morgan
Horsemanship
Dara Brownová
Paloma Girl
Cross Country
Lisa Dashwoodová
Brown Jumper
Bega-Cross
možná Justin (pokud budeme mít koně)
zatím nemáme vhodné koně
Parkur
pořádáme my
---------
Endurance
Jennifer Blacková
Polaris

Novinky - aneb Harry Potter, CBG, Vánoce, ranch a ostatní :D

20. november 2010 at 22:24 | Carrie22 |  News on the ranch
HP
© google.com

belatrix
Ahoooj! Tak se zase hlásím s novinkama z ranche, já vím že poslední dobou tento ranch docela zanedbávám ale snad se to zlepší.

Včera jsme byly v kině na HP. Bylo to... prostě úžasný!! Určitě doporučuju, jen mi bylo líto Hedviky (i ve filmu jí zasáhnou) a Dobbyho. Hustá byla scéna se sedmi Pottery ..Taková Fleur v Harryho podobě xDD Končilo to tím jak Voldemort sebral bezovou hůlku.. Lidi, já už se nemůžu dočkat až dají druhý dííl :D Jinak, po strašlivém přemlouvání a slibování jsem s sebou vzala Sindy (kdyby nešla, byly by z ranche trosky), je strašlivě šťastná a až vyjde DVD tak si ho asi koupím a budou koukat i ostatní hříbata a koně.. njn, tolik fanoušků na jednom ranchi .. ;))

Potom jsme ještě byly jako vždy v Ikee, Globusu atd. A všude ta váánoční výzdoba! Já už to snad nepřežiju, snad mi to dělají nashvál...hrozně se těším!

Budeme mít na 100% jednoho tradíka. Arabský set asi nevyjde (prej že je to hrozná cena za "plastovýho koně") takže nejspíš buď Jewel nebo nějaký těžký kůň na Bega-cross (to by jsme opravdu potřebovali) a moc bych chtěla Dog House set :) Co vy? Plánujete někoho na Vánoce?

Koníci se mají fajn. Už máme tak nějak sestavený ten seznam na CBG a trénujeme. Více v CBG Diary už Brzy! Hříbata zase vyvádějí lumpárny, Sindy jim vypráví Harryho Pottera.

Tak já mizím, půjdu asi udělat zatím nějaký dess, protože je už dávno po Halloweenu a ten dess.. mno není žádná sláva a já chci už nějaký zimní. Jinak, potom budeme mít new dess od Aji, tak se těšte spíš na ten ;)
Polaris
↑ Náš úžasný Polík - foceno loni (abyste si nemyslely, že je u nás sníh :D)

Prodlužuju!

16. november 2010 at 16:10 | Carrie |  News on the ranch
Prodlužuju přihlášky do ABPS, protože chápu že plno lidí nestíhá kvůli škole ;)
Přihlašovat se tedy můžete do 30.11.2010
Jinak, před tímhle článkem máte MDH tak můžete číst a byla bych mooc ráda za koment. Nechci nic dlouhého, ale aby bylo vidět kdo to čte.. :))

Zítra máme volno, tak tu možná budu.. ale spíš se budu věnovat Kerči a reálnému ranchi.