March 2011

Margotka

31. march 2011 at 15:27 | Carrie |  Fotogalerie


Tak jsem včera fotila naší Marynku ;-) Přidala jsem jí i na CASHB, doufám že to nevadí..

Takže, kdo chce vidět těch pár fotek..


Fotky - CLS 2011

30. march 2011 at 17:15 | Carrie |  FotogalerieFoto by liška - RO (doufám, že nevadí Eli, že jsem si jí půjčila ;))

Vím, že už většina tu moji hrůzu viděla, ale přece jenom to sem dávám. Takže moje fotky z CLS = kvalita šílená, ale to je jedno.. klidně se koukněte :)
Strašně děkuju všem co k tak hrozným fotkám píšou komenty.(že Appuš? :D) Mooc mě to potěšilo, snad budou příště lepší fotky..Stydím se, ale foťák je rozbitej, tak fotím mobilem, mnoo, ale k Vánocům dostanu novej foťák! :D :D :DCelebrating Live Show 2011

27. march 2011 at 13:04 | Carrie
Ano lidičky, bylo to naprosto úúžasnýý! ;-)
Jsem strašně moc ráda, že jsem se mohla účastnit takové skvělé akce. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek.. ;-) Mooc ráda jsem vás poznala. Všichni jste tak úžasný - Lin, El, Appy, Pompí, Steep.. a dalšíí :)) Taková úžasná atmosféra, všude plné stoly Breyerů a Stonů..
Uteklo to strašně rychle..hlavně ty výstavy. Já furt s koňma sem a tam xD Ani jsem nestačila odnášet z ringů a chystat další. Obdivuju Lin, jsi nejúžasnější porotkyně! Fakt! Muselo to být strašně těžký,tolik úžasných koní..

A co že jsme si přivezli domů? : Úúúžasnou Margotku (bude článek o ní ;)),já z ní nemůžu! Je táák božííí. Mooc díky El, za dečku i za Margotku, už se jí stýská po SKS a Ferdovi, ale začíná se zabydlovat u nás.. ;-)
Potom jsem si vyzvedla Valentýnku s Heartem. Protože už nebyli matte, dala mi paní Sládková glossy za stejnou cenu, díííííky moooc ;)) Jsou úžasní, i když glossy.., ale mně se moooc líbí!
Dále taky růžového Stabla (proti rakovině), musím říct, že zrovna nemusím takové koně, ale tenhle se mi strašně zalíbil, je nádherný :)
Od Appinky máme úžasný flitry a kroužky! Strašně mooc děkuju. Budu vyrábět, těšte se!
Noo a potom ještě plno věcí od :Elen (ta dečka je jak dělaná na Valentýnku :)),Appy, Anne a Lucíkka, Pompí, liš.. Když mně tak strašně baví nakupovat, já za to nemůžu :D :D
A teď ceny! No, jsem překvapená.. Strašně jsem se bála, tolik lidí, tolik koní.. Nakonec jsme tedy skončili takto:
Polaris - 2. místo v OF Tradi/Classic Arabians
Margotka - 2. místo v Pebbles
Sweet Love - 2. místo v OF/ Micro mini
Magician Blue Boy + Ashley - 5. místo v Performance
Life for Me - 4. místo v SM/ Quarter
Sweet Girl - 5. místo v OF/ Micro mini
Celkově jsem s tím spokojená. Nečekala jsem vůbec nic, zvlášť s Políkem! Tři Polarisové a ten můj byl 2. :D Ale těch Onyxů... OMG, ještě že jsem ho nevzala! S Margotkou jsme s tím počítali, podle mně jsou stejně krásné obě, ona i Kyotka, takže bylo to těžký.. Jsem ráda, že Lin udělala kategorii pro Pebblesky, protože v arabech by nebyla šance žádná.. ;) Mám radost i z Lávinky a Sweet, a Ash s Blue :)

Pokud jde o koně, užili si to! Polík měl strašnou radost z ohlávky. Hříbata se zase na hříběcím ringu seznámily s Vally.. to jsem zvědavá, co z toho bude :D Laura má radost z Ashley, za to páté místo.. prý jí domluví další hodiny ježdění s Darčou, a taky jezdecký tábor, Ash je strašně šťastná :)

Bylo to úžasný a uteklo to šíleně rychle. Chtěla bych strašně moooc poděkovat Linušce! Díííky za tak skvělou akci, za ceny, hodnocení, prostě za všechno.., jsi úúžasnááá! To všechno muselo dát strašně práce a peněz, souhlasím s holkama, na příští CLS by mělo být aspoň vstupné. ;o) Dále moc děkuju Liš a její mamce za odvoz, jinak bych tam ani nebyla ;) Potom děkuju Elence, za to, že se mi postarala o Margotku, protože bez tebe bych jí asi ani neměla. Dále strašně děkuju paní Sládkové za boží koníky, Appince za úúúžasné věcičky a dalším..

Pokud jde o fotky.. moc času na to nebylo, a já s "tím mobil-foťákem", jak říká El..:D mnoo, pár jich mám, jsou na nich především koně a většina je rozmazaných nebo tmavých, ale na rajče dám. ;)


↑ Margotka s úžasnou mamkou Sue ♥
↑ úúžasná Maisinka ;-)

Margotka má rodiče na SSR ;-)

25. march 2011 at 20:52 | Carrie |  News on the ranch
Ano už je to tak, našla se rodina naší Marynky..
Maminka je slavná SSR Sue [click] a táta SSR Fallen Leaves [click] :)
Takže Kyotka s Mary jsou vlastně ségry! A ještě k tomu má na WHR další sestřičku - Justadream!
To je ale rodinka, co? :D
PS: Mooc díky App ;))
Foto by Elen (doufám že ti to nevadí ;-))

Přípravy..

24. march 2011 at 15:54 | Carrie |  News on the ranch

Ehmm, zase pixelka.. Ale takovýho podobnýho mám i MW hřebce :D

Už zbývají jenom dva dny do CLS. Jak to utíká, že?
Všude čtu, že se připravujete.. my taky, my taky :D Koníci stojí na speciální poličce jen pro ty, co jedou. Holky balí věci a všechny možné potřeby, já taky něco dodělávám.. Lístečky už jsou hotové, vytisknuté, tiskárna se nějak sekla, takže na těch posledních jsou vzadu proužky :D ale přečíst to jde, takže v pohodě. ;o)
Dále mooc děkuju za komenty k povídce! Vážně mně to potěšilo a kdybych měla víc času, tak hned píšu dál, ale bohužel čas nemám. Po CLS ještě čtenářskej deník a další pitomosti do školy.. a taky mám několik objednávek designů.. Snad to stihnu ;)

No nic, zase letím. Pááá ;))

Tajemná klisna 2.díl

22. march 2011 at 17:36 | Carrie |  The Mystery Mare / Tajemná klisna


Další díl, spíš o škole.. příště už tam bude víc koní :)

Jaro je tu..

21. march 2011 at 16:58 | Carrie |  News on the ranch


Dneska jsem byla fotit, myslela jsem si, že to dopadne líp, ale co.. možná dám nějaké fotky na rajče. ;)

Taky jsem se přihlásila k liš do soutěže, i když fotky nejhorší ze všech, ale aspoň se zúčastníme.
Ten čas letí, co? Dneska je první jarní den a venku je kráásně, juchůů! A v sobotu už CLS. OMG! A já ještě nemám ani všechny lístečky! Koníky jsem naleštila (budu ještě jednou před CLS :)), ti na Performance jsou taky připravení, ale tentokrát žádné diorama mít nebudeme.. je s tím práce a musí se to všude tahat, uff :D maximálně dám pod koníky travnatý koberec, aby to vypadalo trochu reálně..
Ne, nesmím se rozepisovat. Stejně nikdo nemá náladu na ty dlouhé nesmyslné novinky.. :D
Takže jdu psát radši povídku! Bye, bye ;)


Tajemná klisna 1. díl

18. march 2011 at 16:14 | Carrie |  The Mystery Mare / Tajemná klisna

Tak tu máte 1.díl, je to spíš o škole, vůbec ne o koních, to příjde až později.. ;)

Tajemná klisna - Menší úvod

16. march 2011 at 15:52 | Carrie |  The Mystery Mare / Tajemná klisna


Tak tu máte slíbený úvod k povídce.. už začínám psát 1. díl..

O čem že to bude?
Patnáctiletá dívka Emily se přestěhuje z L.A. do malého městečka s tajemnou pověstí. Ničemu nevěří a začne chodit do školy. Tam si najde kamarádky, ale i nepřátele. Zlá mrcha Sue, Lucy a jejich parta se jí snaží zkomplikovat život. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Všichni koně se začnou chovat divně, v noci se ozývají zvláštní zvuky z lesa, a ještě k tomu záhadně zmizí jedna dívka. Když ji po měsíci najdou mrtvou, a několik dalších holek zmizí (mezi nimi i Emilyina spolužačka Angela), Emily se rozhodne. S pomocí nových kamarádek Jennie, Tempy a Liz začnou pátrat po ztracené spolužačce a staré pověsti, podle které je v lese zakletá klisna Arsinoe a stádo Temných koní..

Už brzy na WHR! ;)