October 2011

Program na zítra

28. october 2011 at 23:30 | Carrie |  News on the ranch
Tak, jelikož se blíží Halloween, budeme mít zítra na ranchi Halloweenskou party.
Zítra proto, že se ještě v neděli nemusí vstávat.. a samozřejmě si asi nikdy nikdo neuvědomí, že Halloween se slaví i v ČR a měli by zavést volno, achjo. Tak slavíme o víkendu, jako každý rok.
Teď už k té naší Halloweenské "akcičce"..

Program

9:00 - Zahájení
9:30 - Začátek III. Halloweenské výstavy, která potrvá celý den
10:00 - 12:00 - Hledání halloweenského pokladu (hlavně pro děti a hříbata)
12:00 - 13:00 - Oběd
13:00 - 14:00 - Přehlídka Halloweenských kostýmů
14:30 - 16:00 - Soutěže v disciplínách (drezura, parkur, horsemanship, western a dětské soutěže)
15:00 - 16:00 - Program pro hříbata
16:30 - 18:00 - Vyhlášení výstavy a soutěží, předávání cen
18:30 - 19:30 - Večeře
19:30 - Příprava "strašidelné zahrady"
20:00 - 22:30 - Volný program

Toť vše! A předem - Happy Halloween!

PS: Nevím jestli budou nějaké fotky, kdyžtak jen opravdu pár.. nezlobte se, ale nechce se mi. :D Ale report snad bude, nejspíš ode mně, nebo od někoho z ranche :)

Halloween is coming..

20. october 2011 at 18:17 | Carrie |  News on the ranch
Ahoj lidičky!
Tak zase po týdnu, asi píšu. Konečně všechny písemky za sebou, uf. Nebudu řešit školu a svůj osobní život tady, jak jsem to možná poslední dobou dělala, ale teď už jen a jen koníci. Poslední dobou jsem je docela zanedbávala, to víte.. škola. Ale, teď se to budu snažit trošku napravit :)

Takže, naše plány na Halloween? Máme dýni, sice ne úplně obrovskou, ale největší jedlou, co měli. Bude koláč a kráásná Halloweenská dýnička, yeah! ^^ Holky shánějí výzdobu, a další potřebné věci, ale samozřejmě také nepřestávají trénovat. V Halloweenském programu budou možná i nějaké soutěže, ale ještě to musíme s Laurou, Darčou a Jenn probrat. Konečný program se tu objeví někdy během příštího týdne, doufám.

Pokud jde o koníky, jsou absolutně natěšení. Nejvíc jako vždycky Sindy, Sunny, Sirius a spol., Sindy slíbila, že sem napíšou článek.. no, já jí to odsouhlasila jen pod podmínkou, že nebude kazit jiná hříbata.. kdo ví, jestli to pochopila. :D Na Halloween se těší i "andílci" jako Brittuška, Margotka, Sunny (její Show name- Shams of Isis), Apple, Kenny, Polík a další. Spíš všichni doufají, že vyhrajou "III. Halloweenskou výstavu", kterou pořádá WHR jako každý rok o sobotním odpoledni před Halloweenem. To to utíká, co? Jsem docela zvědavá, kdo letos vyhraje, Sindy tvrdí, že to musí být jedině ona a že kdyby ji nechali soutěžit, tak už byla dvojnásobná vítězka.. jenže bohužel - nebude to pro hříbata, takže nemá šanci.. možná, kdyby zbyl čas, mohla by se udělat ještě jedna kategorie, ale nevím noo :D

Jinak to je asi všechno, co jsem vám zatím chtěla říct. Jen tak mimochodem, jak se vám líbí nový design? Dost jsem se napatlala hlavně s tím nastavováním, ono to sem naskočilo až po půl hodině, věřily byste tomu? :D Ale jsem s ním celkem spokojená, noo.. miluju Halloween, tak možná proto. :D

PS: Mám opravdu jen pár fotek Isidky (neboli Sunny), tak je sem možná někdy dám.. :)

Jojo, moje Halloweenská tvorba.. jen tak si hraju, no :D

Neřešte, nelekejte se..

20. october 2011 at 16:24 | Carrie
Jenom se snažím naučit s tím PITOMÝM nastavením blogu!! Pořád mi to nejde a nechápu proč na zkušebním blogu jo a tady ne.. No coment..

Nový design, aneb WHR slaví! :)

9. october 2011 at 18:38 | Carrie
(odmyslete si počet svíček :D)
Jojo, už tento týden to budou 2 ROKY, co jsem začala sbírat BH.. Neuvěřitelné, co? :D Připadá mi to strašně dávno, kdy Aja nosila do školy katalogy a já si přála mít aspoň jednoho.. a teď jich mám přesně 61 (+ 2 stablíkové u Lin ^^). Strašně šíleně to letí, noo ... Možná během týdne nebudu stíhat, máme samé testy, tak bych radši předem chtěla strašně moc poděkovat všem, co mě v tom podporují, všem co sem ještě pořád chodí koukat, co je nového.. v první řadě Appy a paní Sládkové, díky kterým mám vlastně všechny Breyery, potom děkuju Aje a liš, protože díky nim vlastně sbírám, děkuju Elence, za Margotku a za podporu a úplně za všechno, děkuju Lin za stablíky a za všechno, co pro nás - celý BH svět v ČR děláš ... a všem ostatním... jste úžasné, moc si toho vážím. :) Jinak, vážně nevím, co napsat.. holky z WHR chystají menší oslavu, tak možná budou fotky.. Ale ten největší dárek přijel už před týdnem. Ano, máme nové přírůstky, i když většina už to asi ví.. jsou to Sunny a Apple Jack. Bohužel jsem se ještě nedostala k focení, díky tomu "úžasnému" počasí.. ale jsou dokonalí ^^ :)

Jinak, viděly jste dneska Velkou Pardubickou? Obrovská gratulace panu Váňovi s Tiumenem, už po osmé! A pak samozřejmě Sixteence, která byla druháá! :) Zkrátka, dopadlo to přesně podle mých představ.. Napsala bych o nich samostatný článek, ale vážně nestíhám.. tak aspoň fotka, protože si to opravdu zaslouží!