November 2011

Předčasný Vánoční dárek, aneb příjezd Minnie

26. november 2011 at 13:31 | Carrie |  News on the ranch
"Nothing happens unless first a dream.."
Někdo to věděl, někdo ne, někdo jen tušil, ale pro naše zaměstnance a hlavně děti to bylo překvapení. Včera k nám totiž přijel nový přírůstek. Je pravda, že jsme ji čekali už dost dlouho (blbá pošta! :D), už jsem ani nedoufala, že přijede zítra...
Když jsem dorazila domů, přihnala se za mnou Laura se skvělou novinkou, že jsou na cestě k nám. Ona spolu s Dee a Megan o ní naštěstí věděly. Někdy kolem 17 hodin u nás zastavilo auto s přepravníkem. Laura s Darčou jen zíraly, stejně jako já. Nemohla jsem uvěřit, že je u nás, všichni tady věděli, že to byl odjakživa můj sen, který se mnou holky (Laura s Dee) sdílely. Jenže ona je ještě dokonalejší než na fotkách... A pak se tam nějakou náhodou připletla Ashley, která hledala mamku, aby jí oznámila, že vyčistila boxy. Okamžitě začala radostí ječet, obdivovat Minnie a nadávat Lauře, že jí o tom opět nikdo neřekl. Potom se vytratila do klubovny za holkama.
"Minetree Mossy u nás? Tomu nevěřím!" vykřikla Sarah, když jim Ash řekla, co viděla.
Všichni se rozběhly na hlavní dvůr, kde se Sarah přesvědčila o tom, že Minetree Mossy je opravdu u nás. Pak už tam byli asi všichni, gratulovali mě i Lauře a Dee a měli obrovskou radost. Na Minnie bylo vidět, že už toho má dost a je docela unavená z cesty, tak ji Dee zavedla do připraveného boxu mezi Brit a Sunny. O těch třech jsem tušila, že si budou rozumnět a nemýlila jsem se. Zdá se, že z nich budou opravdu nejlepší kamarádky. Samozřejmě se také přišla podívat naše hříbata. Sindy nemohla uvěřit, že je "ta slavná klisna" u nás a jen zírala spolu s ostatními. Minnie si to ale u ní zkazila tím, že jí ta "roztomilá hříbátka" zaujala. Nikdo jí totiž ještě nestačil říct, že naše S nesnáší všechny, co jí tvrdí, že je roztomilá. Snad to nedopadne hůř než si myslím. A snad si Minnie co nejdřív zvykne. :)
Ani nevíte, jak strašně jsem za ni ráda.. ona je tak dokonalá, tak elegantní a úžasná. Nakonec bych chtěla strašně moc poděkovat Kiki.mich, děkuju za všechno, bez tebe bych ji nikdy neměla. A děkuju všem, kteří mi ji přáli. Ona byla sen celého WHR a teď je u nás... radši se už nebudu rozepisovat, a půjdu koukat na Bones, abych přišla na "jiné" myšlenky, nebo z ní zešílím :D

Alespoň jedna fotka z příjezdu Minne a většiny zaměstnanců (chybí Jenny a Meggie - zrovna na tréninku a Justin je zas na westernové soutěži).. kvalita - hrůza, já vím.

Winter and Christmas are coming

15. november 2011 at 20:00 | Carrie |  News on the ranch
Nevím, jakou vy máte náaladu z toho počasí venku, ale já se pomalu, ale jistě začínám "těšit" na zimu.. Udělala jsem i zimní design, nic zvláštního, ale už snad po sté si nemůžu odpustit větu - "Nesnáším nastavování". :D Fotka je stará, letos jich asi moc nebude..

Na ranchi se máme fajn, až na tu zimu a mlhu. Koníci dostali deky, trénuje se méně častěji a hlavně v kryté jízdárně. Nevím, jestli jsem to už psala, ale máme nové stáje (tedy spíš poličky). O víkendu snad nafiotím. Měli bychom také konečně začít s Vánoční výzdobou. Moc toho nebude, ale přece jenom něco ano. :)

A teď konečně k aktuálnímu tématu.. aneb, komu dávám dárky?
Bohužel jen pěti lidem, ale kdo se tam nenajde, nesmutněte.. není to tím, že bych vás neměla ráda, ale pochopte, prostě tolik dárků posílat nemůžu..
Tak, ty lidi jsou: Lin, Elen, Appa, Aja, liška.

No, fajn.. ještě vymyslet, co za dárky, ale mě to baví :D Zítra jedu do Prahy, tak mě tu nečekejte. A pořád platí, že čekáme přírůstek.. a já se už nemůžu dočkat! :P

Mějte se!
Navíc dvě aspoň trochu normální fotky...
Margotka vyhrála Margot.. :D

Naše krásná dýně ^^

Zpátky?

10. november 2011 at 17:15 | Carrie
Alespoň jedna trochu normální fotka.. naše Lávinka (Sweet Love -MW hříbě; vyhrála 2. místo na CLS :D)

Už je dávno po Halloweenu. Vím. Jen se mi prostě nechce dělat nový design, za prvé, pokaždé když pustím PS, zmizí všechny brushe, po chvíli se náš starý PC rozhodne, že se bude restartovat a s grafikou je konec. A když už by to konečně šlo, nemám čas, nebo se mi nechce. I'm lazy, I know..

Ve zkratce - Halloween. Bylo to fajn, všichni si ho užili. A výstavu vyhráli.. nečekaně.. v kategorii klisny, Sunny a v kategorii hřebci Polaris, to jsme čekali, jako vždy :D Nejúspěšnějším hříbětem v soutěžích se stal.. kdo jiný, než Sindy. Fotek mám pár, ale jelikož jsou focené po tmě, je kvalita ještě tisíckrát horší než jindy. *Šetřím na pořádný foťák!*

Jinak, čekáme na nový přírůstek.. pár lidí ví, ostatní ať se nechají překvapit :)
Všude vidím seznamy dárků k Vánocům, tak bych taky měla něco udělat.. dárky budu dávat opravdu jen pár lidem, neberte to zle, ale nemůžu si prostě dovolit dávat všem, znáte to. ;)

Pokud jde o fotky.. koukejte na rajče. Zatím tam jsou jen mumie, z výstavy v Praze, na které jsme byli (uf, už ani nevím jak je to dlouho :D). Brzy tam přidám i nějaké BH :) Pro ty, kdo neví adresu - http://carrie-breyer.rajce.idnes.cz/.

Btw. Chtěla bych tu udělat rekonstrukci, ale nevím kdy.. polovina věcí v menu je neaktivní a aktuální není už ani ten Halloween. No nic, snad co nejdřív..