January 2012

Novinky

11. january 2012 at 9:42 | Carrie |  News on the ranch
Tak jsem zase nachcípaná, hrůza! Nesnáším chřipku! Jelikož zítra píšeme čtvrtletku a potom ještě jedu k zubaři do Prahy a do divadla, musím se z toho dneska nějak vyležet...

Tenhle týden je teda vážně něco, každý den se učím do 10 večer a nakonec učitelé ty písemky zruší, nebo odloží, nebo zjistí, že na ně přes prázdniny zapomněli. Ale matika zas tak zlá není, docela mě to i baví :)

Koníci se mají fajn, většinou se těší na CLS až uvidí své příbuzné a kamarády z jiných ranchů. Začínáme čím dál více trénovat na performance, tak snad by alespoň něco mohlo vyjít. Minnie je opravdu úžasná! Musím vás ujistit, že ta na CLS jede na 100% :D A pravěpodobně i Brit, Sunny, Mary (Margotka), Polaris... a ostatní si rozmyslím. Nevím, jestli brát i hříbata, stejně tam budou akorát dělat nepořádek.. :D Ale asi bych jim to neudělala, navíc tady by je neměl kdo hlídat a to by mohlo dopadnout katastroficky... :D

No fajn, to je zas "dlouhý" článek, ale mě vážně není moc dobře a ani nemám nápady. A dlouhé novinky by jste stejně nečetli ;)

Lucy...

Co se chystá?

7. january 2012 at 16:51 | Carrie |  News on the ranch
Ahooj!
Už ani nemá cenu psát typickou větu "Omlouvám se, že jsem tu nebyla." Prostě to tak už je, nemůžu s tím nic dělat. Už to není, jako dřív, kdy jsem se každý den těšila až příjdu domů ze školy a napíšu další článek. Přesto se snažím to tu nějak udržet, ikdyž to je čím dál horší. Ještě jednou děkuju všem, co sem chodí ;)
Důvodů je několik, mám hodně učení, nevím co přidávat (nemám ani pořádný foťák) a taky se mi nechce, přiznávám.

Jelikož se v březnu chystáme na jet CLS, chtělo by to udělat pořádek v rodokmenech, potomcích aj., jenže všechny věci mám ve starém PC, takže budu muset počkat, až se spraví. Potom bych chtěla konečně založit S/D list... i když zatím spíš rodokmeny a informace, fotky pak postupně přidám...

Jinak, pořád rozmýšlíme, koho na CLS vzít, letos to bude hodně složité, pravděpodobně vezmu víc velkých koní (chtělo by to větší kufr :D). A ještě k tomu hoodně MW. Kolik koní berete vy?

Tak to je asi všechno z nejnovějších informací, zatím ahoj!

Vaše Carrie

Happy New Year!

1. january 2012 at 0:00 | Carrie |  News on the ranch

A další rok je za námi... hrozně to utíká, já vím...
Takže, přejeme Vám všem, sběratelkám, koníkům i zaměstnancům, hodně štěstí, zdraví, lásky, radosti, pohody, ať se vám všechno daří jak v reálném životě, tak na ranchi. Užijte si oslavy a zbytek prázdnin. :)

HAPPY NEW YEAR!

... Vaše Carrie a team WHR ...