February 2012

Oznámení

4. february 2012 at 14:26 | Carrie
Já vím, jsem hrozná... už je to dost dlouho, co jsem tu nebyla a ani nevím, co zase napsat...

Nebudu to protahovat, jednoduše.. založila jsem nové stránky WHR. Asi vám láme hlavu, proč už "zase stěhuju"? No, původně to měl být jen S/D list, ale pak jsem se do toho nějak dala a ani nevím :D Prostě chci mít přehled v profilech všech koní, a to na webnode jde dobře... alespoň se nemusím dělat s tolika klikačkama, jak už jsem říkala, jsem strašně líná :D
Taky mi příjde, že je to takové "oficiálnější", podobné stránkám opravdových ranchů... a blog je spíš jako deníček, než oficiální stránky ranche (na to mě přivedla jedna američanka) a jak vidíte, prostě si neudělám čas abych sem napsala, a když už, tak nějakou blbost... :D

Možná mě pořád nechápete, ale to je jedno... možná se časem rozhodnu vrátit se sem, ale profily nechám radši na webnode, je to tam přehlednější i pro vás... vážně mě už štvalo, jak jsem měla zmatek v koních, datumech narození, rodokmenech, atd. :D Sice většina fotek v profilech nestojí za nic, ale slibuju, že se budu snažit časem nafotit lepší ;)

Každopádně, jak už jsem říkala, tady to nezruším, zatím to nechám jen tak... třeba někdy budu mít víc času... kdo ví...
Prosím všechny oblíbené ranche nebo ty, kteří jimi chtěli být - koukněte se prosím do rubriky "Favourite ranches" a pokud se tam nenajdete, zapište se do návštěvní knihy :-)

Takže, teď už vám jen představuju nový ranch ....

http://whr.webnode.cz/

Kdo mě má v oblíbených, změňte si prosím adresu :) A ještě jednou děkuju všem, co sem chodili! Budu se snažit, jak budu stáhat to aktualizovat alespoň tam... a pokud byste něco potřebovali nebo i jen tak pokecat, jsem skoro každý den na FB i na mailu.. a snad i na S/D Session :)

Jo a ještě k S/D listingu - pokud byste chtěli, můžete klidně využívat, byla bych moc ráda :) Taky bych vám doporučovala zkontrolovat si, pokud máte u nás nějakého potomka/rodiče, jestli jsem to opravdu zapsala. Pokud ne, moc se omlouvám... dalo mi celkem zabrat vyhledat všechny ty údaje, ze starých webů, mailů a složek (měla jsem v tom fakt bordel) a je možné, že jsem na někoho zapomněla, tak si to když tak zkontrolujte a napište! DÍKY!