July 2012

Den 12 - Nejmenší model

22. july 2012 at 12:34 | Carrie |  20 Days Model Challenge
Nejmenší model? Samozřejmě, MW hříbata :D Mám jich spoustu a velikost všech je podobná. Jedna z nejmenších, nerroztomilejších a nejúspěšnějších z nich je ale Sweet Love (Lávinka), o které jsem se rozhodla napsat. Hned na své první LS (CLS 2011) získala 2. místo. Nesmíme zapomenout, že je to sestra Sweet Cream Lady od Elen, takže to má v rodokmenu :D a výstavní kariéru ještě před sebou. Ale na výhrách mi zase tak nezáleží, Lávi je naprosto úžasná, malinká a roztomilá ^^

Den 11 - Nejvíc flekatý (případně pruhovaný) model

21. july 2012 at 16:31 | Carrie |  20 Days Model Challenge
Tak "nejflekatější" model je bezpochybně Prince of Hallundbaek. Je to stablík, CMko od Appy, které jsem od ní před nějakým časem koupila a rozhodně toho nelituju, je to úžasný koník. Společně s Mix Specklesem (také CMko od App) jsou asi opravdu nejvíc flekatí, s tím že Prince má ještě více fleků na hlavě, než Mix. Moc děkuju Appuš za tak skvělé koníky :)

Den 10 - Nejnovější model

20. july 2012 at 16:18 | Carrie |  20 Days Model Challenge
Našich úplně nejnovějších přírůstků je víc. Jsou to tři stablíci od Mazla, kteří k nám přijeli někdy v červnu- CM mohair paintka Chic Power Stroke, CM saddlebredka Sportysimo a Flash - appa hříbátko, které jsem od Mazla dostala jako dárek. Všichni koníci jsou úžasní a moc za ně Mazlovi děkuju :)

Na fotce Stroki- bohužel tu nemám foťák, takže fotka nic moc, ale určitě ji i ostatní ještě o prázdninách nafotím.


Nový letní design

19. july 2012 at 17:17 | Carrie
Už jsem se na to tady nemohla dívat, navíc pořád všude strkám Layyen nebo Margot.. (já za to nemůůžu! :3)
Tentokrát pro změnu Minnie.. fotka je moje - jedna z mála trochu povedených.. Chtěla jsem nahrát na rajče pár dalších + ZOO a Drážďany, ale nějak mi to blbne, sekl se kvůli tomu PC, tak jsem se na ně vykašlala :D Někdy to zkusím znova..
Co se týče designu, jak se vám líbí? Nejsem Ája, ale na moje grafické schopnosti je to ještě dobrý :D

Jinak, ještě takové malé oznámení.. příští úterý odjíždíme do Leptokarie (ano, už zase), takže mě tu až do 6.8. nehledejte. Původně jsme to měli naplánované na srpen, ale z několika důvodů jsme se rozhodli jet už teď :D Fotky snad budou, ještě se rozmyslím, koho vezmu.

Den 09 - První model, který mi někdo daroval

19. july 2012 at 12:15 | Carrie |  20 Days Model Challenge
První model, který mi někdo daroval.. No, většinou dostávám vybavení od Breyera, nebo panenky, ale pár koníků jsem taky dostala. Snad se nepletu, ale myslím, že první byla Bassira. Nádherná MW arabská klisna, kterou jsem dostala od lišky k Vánocům. Přesto, že je malinká, je úžasná, tenhle model mám hodně ráda :) Moc liš děkuju!
Mimo to jsem ještě dostala spoustu Schleichů, kterými se tu sice nezabývám, ale stojí za to aspoň zmínit (většina od mamky z dob kdy jsem sbírala, ale taky třeba od Áji a od Elen..), nějaké koníky od Appy, hříbátko od Mazla... pokud jsem na něco zapomněla, omlouvám se. Zkrátka, děkuju všem.


Den 08 - Nejstarší model (první model, který jsem si koupil/a)

16. july 2012 at 21:09 | Carrie |  20 Days Model Challenge
Mým úplně prvním modelem (pokud nepočítám china koníky) byl SCH lipicán, kterého jsem dostala někdy kolem roku 2006. Jelikož se ale teď zaměřuju už jen na BH a PS, budu se zabývat prvním Breyerem. Byli to Cherry from Rose Valley a její hříbátko Sindy - classic palomino morgani. Sice se oficiálně Sindy "narodila" až pár týdnů po příjezdu Cherry, ale koupila jsem je v setu obě. Dodnes si pamatuju na ten moment, jak jsem vycházela s mamkou z budovy pošty a už cestou šťastně rozbalovala krabici. A nikdy toho nebudu litovat, protože jsem z ní vybalila dokonalou kobylku s úžasně roztomilým hříbátkem :) Prostě je miluju obě, i když Sindy je někdy vždycky tak trochu ztřeštěná :D


Den 07 - Nejstarší model (z hlediska roku výroby)

15. july 2012 at 23:52 | Carrie |  20 Days Model Challenge
Sice pozdě, ale přece :D Nebudu se moc rozepisovat, mám spíše novější modely. Po delším hledání jsem zjistila, že úplně nejstarší model je Minetree Mossy, o které jsem se už v MCH zmiňovala (Den 01 - Oblíbený model). Přesněji z roku 2004, takže to zas moc není, no..
Nevím, co ještě dodat, jenom zopakuju, že je dokonalá a že jsem ráda, že ji mám :)


Den 06 - Model, který jsem přemalovala

14. july 2012 at 20:53 | Carrie |  20 Days Model Challenge
Vlastně si uvědomuju, že jsem žádný model úplně nepřemalovala - CMka radši nakupuju, nebo nechávám namalovat od Lin :D, jediný kůň, s kterým jsem kdy "něco dělala" je Bellisima (předělaná Prancer). Vím - je divná, odfláknutá a má spoustu dalších nedokonalostí, co by se dalo čekat ode mě, že? Hlavní důvod, proč jsem ji předělávala je, že jsem nutně potřebovala sestru Elsinore :D Má jenom pár vyetchedovaných fleků a přebarvenou hřívu a ocas (všechno na fotce není vidět, kdyžtak tady jsou další)


Den 05 - Model, který byl nejlevnější

13. july 2012 at 21:39 | Carrie |  20 Days Model Challenge
Nevím, zda to mám brát jako nejlevnější model celkově nebo nejlevnější model z těch, které jsem si kupovala. Několik koníků jsem dostala od kamarádek, ale těmi se budu zabývat až 9. den, tuším :D Tentokrát bych vám ráda "představila" Brownieho. Brown Shadow, classic hannoverian se k nám dostal jako výhra z první akce, které jsem se účastnila - Fun Day v Kacanovech. Dostala jsem ho za Orionovo (Tradi Akhal) 3. místo v kategorii "lehcí koně" :) Jsem moc ráda, že ho mám, je nádherný a taky je pro mě cennější tím, že je spojený s naším prvním úspěchem :) A málem bych zapomněla - v roce 2010 se se mnou podíval do Krkonoš (odtamtud je i fotka, lepší bohužel nemám).

Nepřítomnost

8. july 2012 at 20:35 | Carrie
Ahojky :)
Chtěla bych vám jenom oznámit, že tu teď nějakou dobu nebudu, protože děláme rekonstrukci v bytě (dneska se zrovna maluje), prostě nemám vůbec čas, pokojíček zavalený různým nábytkem, kuchyň zase krabicemi z Ikey .. a zítra se bude dělat na téhle místnosti, takže ani PC nepůjde :/ Snad to pochopíte ;) Model Challenge dodělám až bude klid :D

Vaše Carrie