August 2012

Co plánujeme na podzim?

30. august 2012 at 11:18 | Carrie |  News on the ranch
Léto se pomalu chýlí ke konci a bohužel i prázdniny, což pro mě znamená: škola a povinosti, méně volného času a samozřejmě méně času na ranch, bohužel. Letos se mi do školy vůbec nechce, zvlášť po tom, co jsem viděla seznam učitelů. Těším se na ruštinu, příroďák, matiku a možná na chemii i když nebudeme mít laborky :/

Dost školy, teď už k ranchi ;)
8.9. začíná Ranch Roku, této soutěže se účastníme poprvé a myslím, že to bude dobrá zkušenost. A ceny jsou taky dost lákavé.. uvidíme. Rozhodně se těším.

Co bych chtěla dát dohromady jsou taky profily koní (které odkládám už bůhvíjak dlouho) a pořádek na těchto stránkách. Většinu koní mám zapsanou v PC, takže v tom je zmatek opravdu jen tady, což nechci. Ještě bych měla dohledat rodokmeny a vyřešit všechny tyhle věci.

V říjnu přijede Kathy Reichs. Vím, neranchová záležitost, ale hrozně se na ni těším. Bude mít v Praze autogramiádu ^^ (Vždycky jsem ji chtěla vidět až jednou pojedu do USA.. Místo toho jede ona do ČR. Zvláštní, že? :DD)

Co se ranche týče, určitě se těšíme na naše podzimní akce, hlavně Halloween 2012 a v rámci toho i každoroční soutěže, jako Podzimní výstava koní z WHR, Halloweenské závody, Hříbě roku, strašidelná cesta pro děti a další :)
Letos bude taky lepší halloweenská výzdoba, nechte se překvapit, plánuju fotit ;)

Dále se pravděpodobně zúčastníme XLS a WLS .. Budu ráda, když se najde co nejvíc lidí, že vás aspoň někde zase uvidím. A jelikož na podzimní MLS se asi nedostanu, což mě mrzí, ale byla bych ráda kdybych se do Vánoc ještě někam podívala, setkala se s vámi a zasoutěžila si, takže doufám, že minimálně jedna akce vyjde ;) Přeju všem, kdo letos pořádáte LS hodně štěstí.
To by bylo asi tak všechno z našim prozatimních podzimních plánů. Samozřejmě jsem zapomněla na šetření na Vánoce, s tím musím začít co nejdřív :D

Pokud se tu do konce týdne neobjevím, přeju všem studentům a žákům co nejpříjemnější začátek školního roku 2012/2013 (rozhodně ne takový jako budu mít já :D) A možná bych mohla vyrobit nějaké rozvrhy.. hmm, jen tak orientačně - byl by zájem? :D


Odjezd

13. august 2012 at 18:42 | Carrie |  News on the ranch
Ano, zase tady nebudu. Tentokrát jedeme do Trutnova, takže zbytek prázdnin v Krkonoších - Pec, Janské Lázně, Špindl a tak dál :) Plánujeme jet i do ZOO do Dvora Králové a spoustu dalších věcí.

Neslibuju focení, ještě ani nevím zda budu mít k dispozici foťák, ale doufám, že to vyjde (příliš jsem si zvykla a chci svůj vlastní foťáák, achjo :D) Jinak, Keruška jede s námi, doufám, že všechno bude v pohodě. Pokud budu mít foťák, vezmu možnáá i nějaké koníky, uvidíme. A nevím, kdy přesně se vrátíme, asi podle počasí ;)

Mějte se krásně a užívejte si prázky ( Tsss, už mě začíná štvát, jak každý mluví o tom, že prázdniny jsou skoro u konce :/)

Vaše Carrie

Leptokaria 2012 - Fotky

13. august 2012 at 18:33 | Carrie |  Fotogalerie
Včera jsem konečně probrala fotky, je jich hrozně moc, takže byste se určitě unudili :D Těch "pár" vybraných můžete nalézt jako vždycky na rajčeti (které už naštěstí funguje) :) Je tam až příliš moc zvířat, ale za to prostě nemůžu :D
Pokud vás zajímají fotky Stuntky, mám ji zvlášť, aby se neBreyerská společnost nepodivovala nad tím, co to tam je :D Takže tady :)
Užijte si prohlížení, snad se alespoň některé trochu líbí ;)


Konečně doma - aneb Leptokaria 2012

7. august 2012 at 17:45 | Carrie |  News on the ranch
Nazdar všichni!
Tak od včerejška jsme doma z Řecka. Bylo tam krásně jako vždycky, až na dvě bouřky jsme měli krásné počasí a hlavně moře. Ale hrozně to uteklo.. na jednu stranu se mi stýská, na druhou jsem ráda, že jsem doma. Doufám, že příští rok to zase vyjde!
Co se týče BH, jela se mnou nakonec Stunt. Chci to nějak prostřídat (stejně už 3. rokem jezdíme do Leptokarie :D) a většinou s sebou vozím takové modely, u kterých je menší riziko, že se jim ulomí noha nebo ocas. I tak jsem se o ni bála, ale naštěstí dojela v pořádku domů. :) Fotek mám hrozně moc, mám ve zvyku "fotit každou blbost", jak říkají všichni :D (já to omezuju jen na zvířata), ale naposledy mi blblo rajče, tak nevím jestli to půjde nahrát :/

Jinak, tady na ranchi bych chtěla pokračovat v MCh, kde jsem skončila, jinak budu spíš pryč - na výletech a tak, nechci a ani nemůžu sedět celé prázdniny na PC. A asi tak za týden stejně pojedeme do Krkonoš a pak možná ještě na pár dní k tetě.. příjde mi najednou, že je o prázdninách hrozně málo času :D Ale budu se snažit.

Zatím se mějte!