October 2012

3. rok WHR?

11. october 2012 at 13:55 | Carrie
Tak, zase po dlouhé době - ahoj :) Děkuju všem co sem ještě občas zajdou.. já vím, že to flákám, ale prostě mě to blogování už zas tak nebere, není to jako dřív. Navíc mám školu, Carrie a spoustu jiných záležitostí.
Ale tohle jsem si nemohla nechat ujít!
Začneme hezky od začátku. Jistě jste si všimli halloweenského designu. Prostě jsem nemohla odolat grafické náladě, byť je Halloween až za pár týdnů, ta "podzimní atmosféra" už pomalu přichází i k nám, na WHR. Budu ráda za vaše názory i kritiku :)

Důvod k napsání tohoto článku je však ještě jeden. Ano, už jste to mohly poznat v nadpisu. WHR slaví 3. rok od svého vzniku. Tedy 3. rok od doby, kdy jsem začínala sbírat. Neuvěřitelné! Ten čas strašně rychle letí, mám pocit jako by to bylo nedávno, když jsem si nesla domů své první Breyery - Cherry a Sindy. V tu chvíli by mě ani nenapadlo, že budu mít někdy takhle velkou sbírku.
Vždycky jsem obdivovala starší sběratele, byly to takové mé vzory, vždycky jsem si říkala, že jednou chci taky velkou sbírku. Ale tenkrát to byl jen sen... Za ty 3 roky se to tu hodně změnilo, a bohužel nemůžu říct, že k lepšímu. Hrozně mi chybí spousta fajn lidí, kteří se sbíráním skončili, hrozně mi chybí ty časy, kdy jsme si všichni psali na SSR, nehádali se kvůli osobám, které za to nestojí, nepomlouvali se.. kdy jsme netrpělivě čekali na novinky u TH a pak si gratulovali ke každému koníkovi, kdy mít jakéhokoli Breyera, později Stona byla "vzácnost" a ne jako teď, když každý druhý prodává BH a někteří dokonce i Stony... (tím nenarážím na nikoho konkétního, ve spoustě případech to dokážu pochopit, v některých zase ne, ale to je fuk ;) )
Bohužel, čas jde dál. Ale stejně nelituju toho, že jsem začala sbírat, díky tomu jsem poznala hodně skvělých lidí a koníci tvoří část mého života a nikdy bych se jich nevzdala a dokud mě sbírání bude bavit (bojím se, že vždycky :D), budu v tom i pokračovat :)
Doufám, že 4. rok pro nás bude alespoň tak úspěšný, jako ten předchozí. Oslava bude spojená s Halloweenskými akcemi WHR, které se budou konat až se vrátím z Německa :)
Jinak, k LS, jak už jsem někdy psala - jedeme 100% na WLS i XLS, pak příští rok asi NYLS, LS od Anihorses, CLS... a dál nevím, mohla bych na všechno co bude poblíž Prahy a ve vhodný datum ;) Snad se aspoň někde uvidíme!

A ještě dotaz na všechny- nevíte nááhodou o nějakém kamenném obchodu s BH v Mnichově?

Zatím ahoj, mějte se!

Z víkendu v Praze...