January 2013

Co dál...?

18. january 2013 at 16:34 | Vaše šílená Carrie (se psem na klíně a stádem Mini Whinnies u PC :D)
... Upřímně nevím. Byla jsem neaktivní hodně dlouho a pochybuju o tom, že sem vůbec ještě někdy někdo zajde. Nebudu z toho dělat tragédii - uvidíme, co s tím tady. Moc času nemám a už vůbec ne na blog, kam skoro nikdo nechodí... Ještě uvidím, jestli to tu zruším úplně, přestěhuju, nebo alespoň uvedu do "normálního stavu". Zatím zůstává pozastaveno.

Proč to vůbec píšu? Za týden jedeme na NYLS. Jsem zavalená cedulkama, i když je nemám jak vytisknout, protože nejde tiskárna. Kufr máme rozbitý a ostatní zavazadla na chatě, takže nemám tušení, jak těch 50 koní přepravím. Ale za to se mi tak nějak trochu vrátilo sběratelské nadšení. No, uvidíme. Kdo jede na NYLS, moc se na vás těším :)

Co se týče vánočních přírůstků - kdo ví, ví. Kdo neví, uvidí ji na NYLS, na fotkách, nebo někde jinde. Jmenuje se El-Zarka Farah min Aasifa Badieh (ne, delší to být nemohlo :D), ale podle jejího jména z arabštiny jí říkáme Happy. Možná někde narazíte i na moje fotky, ale to až strejda stáhne fotky z Vánoc (snad se toho někdy dočkáme... ;D)

Ne, dobře, pod perexem fotka od Appuš (snad nevadí, že jsem si ji půjčila) A ještě jednou MOC DĚKUJU! :3