Co dál...?

18. january 2013 at 16:34 | Vaše šílená Carrie (se psem na klíně a stádem Mini Whinnies u PC :D)
... Upřímně nevím. Byla jsem neaktivní hodně dlouho a pochybuju o tom, že sem vůbec ještě někdy někdo zajde. Nebudu z toho dělat tragédii - uvidíme, co s tím tady. Moc času nemám a už vůbec ne na blog, kam skoro nikdo nechodí... Ještě uvidím, jestli to tu zruším úplně, přestěhuju, nebo alespoň uvedu do "normálního stavu". Zatím zůstává pozastaveno.

Proč to vůbec píšu? Za týden jedeme na NYLS. Jsem zavalená cedulkama, i když je nemám jak vytisknout, protože nejde tiskárna. Kufr máme rozbitý a ostatní zavazadla na chatě, takže nemám tušení, jak těch 50 koní přepravím. Ale za to se mi tak nějak trochu vrátilo sběratelské nadšení. No, uvidíme. Kdo jede na NYLS, moc se na vás těším :)

Co se týče vánočních přírůstků - kdo ví, ví. Kdo neví, uvidí ji na NYLS, na fotkách, nebo někde jinde. Jmenuje se El-Zarka Farah min Aasifa Badieh (ne, delší to být nemohlo :D), ale podle jejího jména z arabštiny jí říkáme Happy. Možná někde narazíte i na moje fotky, ale to až strejda stáhne fotky z Vánoc (snad se toho někdy dočkáme... ;D)

Ne, dobře, pod perexem fotka od Appuš (snad nevadí, že jsem si ji půjčila) A ještě jednou MOC DĚKUJU! :3
Toť pro dnešek vše,
pokud se tu někdo objeví, dejte vědět do komentu, abych věděla, jestli to tu má ještě cenu...
zatím goodbye!

Carrie
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Wella Wella | Web | 3. february 2013 at 19:04 | React

Jej,to je škoda :( ale já měla také dlouho pozastaveno,než jsem dostala zase k ranchování náladu :) popravdě,ke mně nějak extra moc lidí také nechodí,ale nějak mě to neštve :) je to pro zábavu,popravdě,u mě je to tak - nedokázala bych mít modely a nemít ranch.Je to prostě už souzněné :D to bych musela modely prodat,abych mohla zrušit ranch :D semtam prostě dostanu náladu na focení modelů,a pak kam bych to tež dala ? Prostě by mi to asi chybělo..A i kdybych jednou prostě skončila(což se podle mě v příštích letech stane),asi bych si ten ranch nechala,jako vzpomínku ;)

2 Appaloosa Appaloosa | Web | 4. june 2013 at 12:38 | React

Ahoj.
Na mém webu je důležitý článek týkající se případné LS, tak se mrkni a pokud můžeš šiř zprávu dál. Díky

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama