Comeback?

23. august 2013 at 23:49 | Carrie |  News on the ranch
Ahooooj všichni! :)))

Čím bych začala? Ani nevím. Dlouho jsem tu nebyla a za tu dobu se toho ve sběratelském světě hodně změnilo. Nevím, jestli sem ještě vůbec někdo zajde... ale pokud ano, budu jen ráda. Teprve letos o prázdninách jsem začala přemýšlet o tom, zda to tu má ještě vůbec cenu... Ano, chybí mi to tu. A taky potřebuju někam dávat fotky, povídky a psát články. A ano, liška mě trochu přemlouvala... :D Tak jsem si řekla, že to aspoň zkusím. Nemám tušení, jak budu stíhat. Ale snad se nějaký čas najde :)

Co je vlastně nového? Letos už jdu do kvinty, konečně na střední... jak ten čas letí. Rozvrhy už máme, kromě tří odpoledek to vypadá v pohodě. Většinu učitelů už známe, a hlavně máme úžasnou třídní. :))) Co se týče sběratelství, moc nových přírůstků nepřibylo, šetřím teď peníze na jednu záležitost... (o tom radši napíšu, až to bude jisté :D) Navíc, místa na poličce je fakt málo, tak se zaměřujeme spíš na menší modely. Od Happy máme tedy nových asi jen pár stablíků... No, aspoň něco.

Dlouho jsem také nebyla na žádné LS, což mě mrzí, ale nedá se nic dělat... Do ALS nám bohužel vlezla dovolená. Ano, byli jsme zase v Leptokarii, tentokrát s cestou na 17 dní + 1 den v Bělehradě... Aneb není nad cestování vlakem přes srbsko-makedonskou hranici... :D
No, s těmi LS ještě uvidíme a doufám, že se třeba na podzim i s holkama na nějakou dostaneme :)

Tak a teď konečně zpět k ranchi. Jak se vám líbí nový design? Vím, bylo to narychlo a už dlouho jsem grafiku nedělala... ale přesto chci vědět vaše názory. Fotky jsou moje, je na nich naše Schneewittchen (Sněhurka, show name Bayda Amira :D), za kterou vděčím Mazlovi. No, není úžasná?

Jinak, začala jsem psát novou povídku. Nevím, jak dlouho bude trvat, než napíšu takovou část, abych mohla začít zveřejňovat... teď jsme taky pořád pryč. Ale docela mě to tak nějak chytlo, tak uvidíme, co z toho bude. :D Taky bych chtěla začít pracovat na profilech koníků, ale zas tak moc si nefandím. :D Na podzim bude škola, taneční, seriály... ale aspoň občas bych to stíhat mohla :)

Tak to bude asi zatím vše k plánům do budoucna...
Doufám, že tento článek má alespoň nějaký smysl. :D Opravdu děkuju všem, co si to přečetli!


El-Zarka Farah min Aasifa Badieh... aneb Happynka ^^ Starší fotka, ale tady ještě nebyla. :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 liška liška | Web | 27. august 2013 at 11:25 | React

Moje přesvědčovací schopnosti jsou nějaké dobré :DD
Ano, rozvrhy nejsou nejhorší, ale třeba ve čtvrtek se skoro vůbec neuvidíme a ještě k tomu tělák po obědě... tfuj :/.
A třídní... to je snad sen :). Jahnovááá!! Lepší jsme si nemohli přát, máš pravdu :)
Na tvojí povídku se neuvěřitelně těším. Klidně zveřejni alespoň prolog, anotaci nebo tak!!! :D

A jsme opravdu ráda, že jsi zpět :)
Musíme se někam dostat! A kdyby ne... květen a SLS :D
Dess je perfetní, moc se mi líbí :). No jo, CM od Mazla... bezkonkurenční ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama