Goodbye

31. march 2015 at 23:40 | Carrie
Ahoj všem živým, co sem ještě někdy zavítají.

Hanča mi nedávno psala, co se děje. Proč končím. Tak mi došlo, že třeba sem ještě přece někdo v marném doufání zajde a bylo by nespravedlivé zmizet jen tak bez rozloučení...Abych se přiznala, tolikrát jsem to chtěla tady nějak ukončit, něco napsat, ale nikdy jsem k tomu nedostala správná slova. Nevím, co říct.

Stalo se toho za posledních pár let hodně. Nedávám to na sobě nijak znát, ale prošla jsem si fakt špatným obdobím. Nedivte se když vidím, jak si někteří mí vrstevníci nebo ještě mladší děcka ničeho neváží a litují se kvůli každé blbosti, stále si stěžují, jak je nikdo nemá rád a tak. Šíleně mě to vytáčí.
Zkrátka, bylo toho na mě moc. Ale jak se říká, v nouzi potkáš přítele. A pomohl mi někdo, kdo to vůbec neměl zapotřebí a od koho bych to nikdy nečekala...

Žiju dál, nebojte. Ale není čas na nic. Stále se učím nebo jsem pryč... nechci na vás působit jako nějaká šprtka, ale jinak se to na gymplu bohužel přežít nedá. Tedy pokud si nechcete udělat ostudu při podávání přihlášek na vysokou, nebo rovnou zajistit, aby vás nevzali. Poslední dobou mě matika začíná pěkně dohánět. A fyzika ještě víc.

Co se týče sběratelství - mamka mi položila zásadní otázku: "Modely nebo cestování?" Nebudu vám lhát, nejsme boháči a nemůžu mít všechno. Za pár měsíců jedu do Ameriky, tak asi uhádnete, co jsem si vybrala. :) Vím, někteří to nepochopí, ale myslím si, že zážitky jsou v životě nejdůležitější. Hlavně ty s těmi správnými lidmi... musíme si vážit všech těch malých dobrých věcí, chvilek a hlavně lidí, které máme, protože nic není navěky ...

Takže se tu s vámi loučím, bylo to fajn, ale všechno jednou skončí. Nevěšte hlavu, kdo mě bude moc chtít vidět, na nějaké LS se ještě s holkama určitě ukážu :)

Mějte se co nejlépe a užívejte si života každý den :)

"Don't hang your head in sorrow and please don't cry..."


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 gta 5 cheats pc gta 5 cheats pc | Web | 22. july 2017 at 3:55 | React

•    Your post has many detail information. I read all your article and I really like it. Thank you for sharing this great post.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama